Aplikačný špecialista zobrazovacej diagnostiky invivo

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové ohodnotenie
1 400 EUR/mesiacOd 1400€ + VAR*
*Máme zákonnú povinnosť zverejniť v inzerovanej pozícii základnú zložku mzdy (minimálnu mzdu). Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu, predpoklady a skúsenosti.

O nás

Siemens Healthineers
Siemens Healthineers tvorí od roku 2001 medicínsky softvér. Tím spoločnosti má viac ako 1000 členov v Bratislave, v Žiline a Košiciach, pričom úzko spolupracuje s ďalšími medzinárodnými tímami.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Do nášho tímu Zákazníckeho servisu v Bratislave hľadáme skúseného kolegu/kolegyňu na pozíciu Aplikačný špecialista zobrazovacej diagnostiky invivo.

Náplň práce:
• Poskytovanie komplexného tréningu a podpory zákazníkom pre optimálne využívanie zobrazovacích diagnostických zariadení invivo
• Identifikácia potrieb zlepšenia, zmeny alebo návrh k implementácii novej zobrazovacej diagnostiky
• Analýza potrieb zákazníka - jednanie so všetkými zainteresovanými stranami, definovanie súvislostí, potrieb a obmedzení
• Profesionálna komunikácia so zákazníkom a poskytovateľom zobrazovacej diagnostiky
• Spolupráca s internými špecialistami aplikačnej podpory

Požiadavky:
• Ukončené SŠ/VŠ vzdelanie (medicínske zameranie výhodou)
• Anglický jazyk - minimálne úroveň stredne pokročilý B2 (tréningový program mimo SR)
• MS Office - pokročilý
• Vodičský preukaz (k dispozícii bude služobné vozidlo na výkon práce)
• Samostatnosť a sebaorganizácia
• Otvorenosť pre učenie sa nových vecí
• Analytické myslenie, systematický prístup a ťah na bránku
• Štruktúrované riešenie zadaných úloh od zadania po finálny výstup
• Dobré komunikačné zručnosti a profesionálne vedenie konzultácií pre klientov
• Schopnosť vybudovať si vzťah, dôveru a nastavenie pre ďalšiu spoluprácu klienta
• Pripravenosť cestovať v rámci SR v rámci procesu zaškoľovania a vzdelávanie klientov

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Čo ponúkame

• Cafeteria ročný balík na relax, rodinu, zdravie, nadštandardné lekárske prehliadky
• Stravné dotované zamestnávateľom
• 20 dní plne hradenej PN/OČR
• 3 dni extra voľno na zotavenie tzv. Sick days
• 5 dní extra celofiremné voľno tzv. Bridge days
• Flexibilný pracovný čas a Homeoffice
• Reward and Recognition program - bonus kolegovi za dobre vykonanú prácu
• Referral program - bonus za odporúčanie svojho známeho
• Tréningové a rozvojové programy
• Team-building program
• Loyalty program (pracovné a životné výročia, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžicky...)
• Doplnkové dôchodkové sporenie
• Starostlivosť o rodinu (narodenie dieťaťa, odchod na materskú dovolenku, príspevok na materskú škôlku, letné tábory...)