Študent Developer

Miesto práce
Žilina
plný úväzok
Platové ohodnotenie
5 EUR/hod.
(Kandidátom s vyššou úrovňou skúsenosti bude seniorita zohľadnená v ponuke.)

O nás

Siemens Mobility
Spoločnosť Siemens Mobility poskytuje riešenia v oblasti integrovanej dopravy a logistiky, ako aj nízkonákladovej a ekologicky šetrnej dopravy.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Siemens Mobility je viac ako 160 rokov lídrom v oblasti udržateľných, spoľahlivých a bezpečnostných dopravných riešení. Ako líder v oblasti dopravy prinášame komplexné dopravné riešenia so zameraním na oblasť koľajovej a cestnej dopravy.

Staň sa súčasťou inovácií v doprave a projektuj s nami pre celý svet!

Čo Vás na tejto pozícii čaká
• Analýza požiadaviek, samostatne definovať požiadavky na nové a existujúce riešenia
• Poskytovať architektonickú podporu pre projekty
• Návrh a implementácia riešení
• Spolupráca pomocou Gitlab, Git
• Príprava technickej dokumentácie
• Zúčastňovať sa na implementácii IT architektúry v súlade s business požiadavkami, firemnou stratégiou a stratégiou IT

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore
Fakulta informačných technológií

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
• Znalosť programovacieho jazyka Java/C++/Python/.Net a princípov objektovo orientovaného programovania
• Ochota učiť sa a pracovať s novými technológiami a produktmi

Osobnostné predpoklady:
• Analytické zručnosti, presnosť, vysoká motivácia
• Iniciatíva, organizácia času
• Záujem a schopnosť učiť sa, záujem pracovať v medzinárodnom prostredí

Nice to have
• OpenJFX, Maven
• TDD, Junit5, Mockito
• Intellij idea
• Gitlab (MR, review, CI)
• meta programming
• xml, xsd
• jfr (Java flight recorder)
• Agile (Lean, Scrum, Kanban, ...)

Čo ponúkame

Pošlite nám svoj životopis a preniknite s nami do dopravy budúcnosti!

Prečo pracovať pre Siemens Mobility?
Sme stabilná spoločnosť, ktorá má čo ponúknuť. Budeme prínosom pre Vašu kariéru i osobnostný rast. Ponúkneme moderné pracovné prostredie a svieži nápomocný tím kolegov. Poďte pracovať k nám do tímu.

Viac informácií o nás nájdete na: https://www.siemens.com/sk/sk/home/spolocnost/kariera/zilina.html
ID: 4071455  Dátum zverejnenia: 29.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.