Vývojár C#/C++ pre výpočtovú tomografiu (CT)

Miesto práce
Košice
plný úväzok
Platové ohodnotenie
1 900 EUR/mesiacOd 1900€ + VAR*
*Máme zákonnú povinnosť zverejniť v inzerovanej pozícii základnú zložku mzdy (minimálnu mzdu). Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu, predpoklady a skúsenosti.

O nás

Siemens Healthineers
Siemens Healthineers tvorí od roku 2001 medicínsky softvér. Tím spoločnosti má viac ako 1000 členov v Bratislave, v Žiline a Košiciach, pričom úzko spolupracuje s ďalšími medzinárodnými tímami.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Chcete, aby Vaša práca mala vyšší zmysel a dosah na kvalitu života ľudí na celom svete? Potom hľadáme práve Vás do nášho tímu zameraného na vývoj softvéru pre oblasť výpočtovej tomografie. V práci sa budete zameriavať na vývoj softvéru pre optimalizáciu nastavenia, monitoring a diagnostiku CT prístrojov. Pozícia zahŕňa vývoj širokého spektra aplikácií, prácu so špičkovými technológiami, získavanie doménového know-how a inovačné aktivity. Výsledky vývoja softvéru a inovácií je možné overovať si na plne funkčnom CT hardvéri a simulačnom softvéri.

Požiadavky:
• Všeobecné programátorské znalosti
• Aspoň jeden z uvedených programovacích jazykov a prostredí
  • C#- pokročilý
  • .NET – pokročilý
  • C++ - začiatočník
  • ASP.NET
  • HTML
• Princípy „Clean code“

Požadované osobné zručnosti:
• Analytické myslenie
• Schopnosť tvoriť efektívne algoritmy
• Skúsenosti s prácou v (SCRUM/Agile) tíme
• Dobré komunikačné zručnosti, aj v Anglickom jazyku
• Vytrvalosť a vôľa učiť sa
• Ochota pracovať v medzinárodnom prostredí a podľa potreby cestovať (2-3 krát za rok)

Ponúkame:
• Priateľský a aktívny tím
• Odborný rast – s globálnou podporou Siemens Healthineers (firemné školenia, individuálne školenia, záujmové skupiny, spoločné inovačné projekty)
• Kariérny rast v rámci Siemens Healthineers na Slovensku a vo svete
• Medzinárodné prostredie
• Firemné benefity

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

.NET - Pokročilý
C# - Pokročilý
C++ - Základy

Čo ponúkame

• Každá kancelária má výškovo nastaviteľné stoly
• Licencia MSDN pre každého vývojára s predplateným prístupom k AZURE
• Bezplatný prístup k PLURALSIGHT
• Program budovania tímu - 2-dňové stretnutia mimo pracoviska pre všetkých zamestnancov každý rok, vianočný večierok, ďalší rozpočet na akcie zamerané na budovanie tímu
• Účasť na svetoznámych IT konferenciách ako Microsoft IGNITE pre najlepších zamestnancov
• Široké portfólio projektov v oblasti zdravotnej starostlivosti a rotácie pracovných miest v rámci spoločnosti (kybernetická bezpečnosť, umelá inteligencia, IT služby v zdravotníctve, ...)
• Tréningový a rozvojový program (školenia v oblasti podnikania a produktov, e-learning, jazykové kurzy, školenia zamerané na soft skills, ...)
• Zdravotný program (zmluvní poskytovatelia wellness, športové centrá, refundácia platov v prípade choroby)
• Retenčný program (pracovné výročie, životné jubileum, doplnkový dôchodkový plán, zamestnanecké pôžičky)
• Program starostlivosti o rodinu (dotácia pre novorodencov, materskú dovolenku, škôlky, letné tábory) a mnoho ďaľších
ID: 4068924  Dátum zverejnenia: 24.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac