Junior Projektový manažér (Ekonomické oddelenie)

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové ohodnotenie
1 500 EUR/mesiac+ variabilné bonusy.
Kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude seniorita zohľadnená v ponuke.

O nás

Siemens Mobility
Spoločnosť Siemens Mobility poskytuje riešenia v oblasti integrovanej dopravy a logistiky, ako aj nízkonákladovej a ekologicky šetrnej dopravy.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Do spoločnosti Siemens Mobility hľadáme kolegu, ktorého pracovná náplň bude riadiť projekty z ekonomickej časti.

Pracovná náplň:
• Zodpovedanie za riadenie projektov pre modernizáciu železníc od začiatku až po koniec (od dohodnutej zmluvy po konečnú fakturáciu)
• Vypracovávanie kalkulácii, sledovanie cash flow podľa harmonogramu prác a rizík
• Predkladanie súpisov na Zhotoviteľa
• Koordinovanie členov projektového tímu a dodávateľov
• Kontrolovanie dodržiavania stanoveného rozpočtu
• Analýza rizík, vypracovávanie kalkulácií, KPI´s, controlling
• Komunikovanie s členmi projektového tímu, dodávateľmi, vedením spoločnosti
• Spracovanie zákaziek pre servisnú činnosť

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore
Ekonomické, Humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

SAP - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
• Minimálne 1 a viac rokov skúseností na podobnej pozícii, najlepšie vo väčšej spoločnosti
• Znalosti systémov ERP (najlepšie SAP) a aplikácií MS Office (MS Excel na pokročilej úrovni je nevyhnutnosťou)
• Schopnosť komunikovať v anglickom (B2) a nemeckom jazyku (min. A2)

Požiadavky na osobnosť:
• Osoba zameraná na cieľ s vynikajúcimi organizačnými a časovými schopnosťami
• Vynikajúce komunikačné schopnosti
• Manažérske znalosti (analýza, plánovanie, riadenie ľudí, kontrola, hodnotenie)
• Snaha a motivácia pri dosahovaní cieľov, zodpovednosť
• Schopnosť konštruktívne riešiť problémy, konflikty, sťažnosti
• Kreativita a inovatívne myslenie
• Analytické a komplexné myslenie
• Flexibilita, schopnosť prispôsobiť sa zmenám ( Ad Hoc situácie, dynamické prostredie)
• Ochota cestovať kvôli projektom

Čo ponúkame

• Tréningový a rozvojový program (business a pruduktové školenia, e-learning, jazykové kurzy, soft skills tréningy,…)
• Program pre zdravie (wellness, športové aktivity, fitness, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR)
• Skvelý team a teambuildingy
• Extra voľné dni (bridge days, sick days)
• Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, príspevok na škôlku a detské tábory)
• Retention program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžičky)
• Referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca)