HR Project Implementation Professional

Miesto práce
Bratislava IV, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
plný úväzok
Platové ohodnotenie
Od 1400 EUR brutto/mesiac + variabilná odmena *Výsledná platová ponuka sa bude odvíjať od znalostí a skúseností kandidáta.

O nás

Siemens
Siemens stelesňuje špičkové riešenia najmä v oblastiach automatizácie a riadenia, energetiky, informačných a komunikačných technológií.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Náplň práce:

-        Spracovanie podkladov pre mzdy (odmeňovanie, zdanenie a odvodovanie peňažných a nepeňažných benefitov),

-        Komplexná zodpovednosť za oblasť benefitov v spoločnostiach Siemens SK,

-        Tvorba internej dokumentácie v oblasti benefitov s ohľadom na koncernové regulácie a lokálne požiadavky,

-        Správa Cafeteria systému,

-        Správa individuálnych benefitov,

-        Správa koncernových equity programov v Siemens SK,

-        Implementovanie nových nástrojov v rámci HR transformácie, riadenie HR projektov (aj medzinárodné projekty0.

Požiadavky:

-        Znalosť mzdového účtovníctva, daňovej a pracovnoprávnej legislatívy,

-        MS Excel na pokročilej (expert) úrovni,

-        SAP HR a SAP FI výhdoou,

-        Anglický jazyk na pokročilej úrovni (minimálne B2),

-        Precíznosť na prácu s číslami,

-        Výborné komunikačné zručnosti = denná komunikácia so zamestnancami, príležitostne s manažérmi a dodávateľmi.

    Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

    Vzdelanie
    stredoškolské s maturitou
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa

    Vzdelanie v odbore
    mzdy, ekonomika, účtovníctvo

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

    Ostatné znalosti

    Microsoft Excel - Pokročilý
    Personalistika - Pokročilý
    Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
    Počet rokov praxe
    2

    Čo ponúkame

    • Tréningový a rozvojový program, jazykové kurzy, soft skills tréningy
    • Teambuildingy
    • Extra voľné dni (bridge days, sick days)
    • Program pre zdravie (wellness, športové aktivity, fitness, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR)
    • Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, príspevok na škôlku a detské tábory)
    • Retention program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžičky)
    • Referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca)
    ID: 3696848  Dátum zverejnenia: 18.6.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1400 EUR brutto/mesiac + variabilná odmena *Výsledná platová ponuka sa bude odvíjať od znalostí a skúseností kandidáta.