siemens.com
Práca a Kariéra
Ponuka práce koncernu Siemens na Slovensku

SW Linux developer for Healthcare projects (Ref. č.: 104038)

  • Miesto práce: Košice II
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

O nás

Siemens Healthcare s.r.o.
Siemens Healthcare je poskytovateľom medicínskych riešení so špičkovými kompetenciami a s inovačnou silou v oblasti diagnostických a terapeutických technológií, vrátane informačných technológií a systémovej integrácie.Vďaka akvizíciám v segmente laboratórnej diagnostiky sme sa stali prvou skutočne diagnostickou spoločnosťou na svete, ktorá ponúka zobrazovacie technológie a laboratórnu diagnostiku, terapiu, zdravotnícke IT riešenia doplnené poradenstvom a servisnou podporou. Siemens Healthcare dodáva komplexnú škálu riešení – od prevencie a včasného odhalenia choroby až po jej diagnostiku, liečbu a starostlivosť o pacienta.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Koho hľadáme

  • Ak Ťa zaujímajú informačné technológie, špičkový softvér pre medicínsku diagnostiku
  • pomocou  magnetickej rezonancie, máš znalosti z administrácie Linux a vývoja SW
  • v Linux prostredí, budeme radi, ak sa staneš súčasťou nášho košického tímu.

Čo očakávame

  • minimálne dvojročné skúsenosti s Linux administráciou ( Ubuntu poprípade Debian)
  • základné znalosti o vyvoji softvéru, C/C++ programovací jazyk
  • skúsenosti s xenomai real time system su vítané
  • znalosti o integrácii CUDA a Nvidia v Linuxe su vítané
  • Znalosť angličtiny na pokročilej úrovni B2

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • schopnosť učiť sa
  • tímovosť
  • aktívny prístup
  • analytické myslenie
  • návrh dlhodobých riešení

Čo ponúkame

  • Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, príspevok na škôlku a detské tábory)
  • Retention program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžičky)
  • Extra voľné dni (bridge days, sick days)
  • Program pre zdravie (wellness, športové aktivity, fitness, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR)
  • Teambuildingy
  • Tréningový a rozvojový program (business a pruduktové školenia, e-learning, jazykové kurzy, soft skills tréningy,…)
  • Referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca)

Basic wage component (gross) and other rewards : starting from 1800 EUR brutto /month + VAR*

 *We are required by law to disclose basic wage component (minimum salary) for the advertised positions. We carefully consider your professional qualifications and experience in our compensation package and/or when offering you other positions.

 Our goal is to pay our employee's fairly, with regard to the market situation and we are ready to welcome high-quality candidates in our team.

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe
0

Kontakt

Pre online registráciu do databázy Siemens vyplňte formulár.

Siemens s.r.o.
Lamačská cesta 3/A
841 04 Bratislava - Karlova Ves

  návrat na zoznam pozícií
ID: 3624449   Dátum zverejnenia: 19.3.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Basic wage component (gross) and other rewards : starting from 1800 EUR brutto /month + VAR*