SITRAS RSC developer

Miesto práce
Žilina
plný úväzok
Platové ohodnotenie
1100 Eur brutto/mesiac + variabilná odmena* Uvedená mzda je definovaná pre kandidátov s juniorskými skúsenosťami. Kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude seniorita zohľadnená v ponuke

O nás

Siemens Mobility
Spoločnosť Siemens Mobility poskytuje riešenia v oblasti integrovanej dopravy a logistiky, ako aj nízkonákladovej a ekologicky šetrnej dopravy.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Spoločnosť Siemens Mobility hľadá v Žiline pracovníka na pozíciu SW Developer pre SCADA systémy napájania trakčných vedení do rozširujúceho sa inžinierskeho centra.

Predpokladané práce na uvedenej pozícii zahŕňajú:
• analýzu požiadaviek našich zákazníkov,
• návrh a vývoj GUI a aplikácií pre SCADA systémy,
• validáciu SW,
• prípravu technickej dokumentácie.

Pracovná pozícia vyžaduje dôkladné 3 mesačné školenie v Erlangene v Nemecku. Školenie je vykonávané v časových intervaloch po dohode so zamestnancom.

Projektová práca je organizovaná v medzinárodnom tíme, členovia tímu komunikujú v rámci svojho tímu ako aj s ostatnými internými a externými ľuďmi zapojenými do projektu v anglickom jazyku.

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore
technický smer – informatika, elektrotechnika a pod.

Jazykové požiadavky
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Nemecký jazyk – výhodou

Ostatné znalosti

C++ - Pokročilý
Spoľahlivosť, systematickosť, stabilita, lojalita, iniciatívnosť, komunikatívnosť, tímovosť, záujem a schopnosť učiť sa, záujem pracovať v medzinárodnom prostredí.

Nice to have
Technické znalosti:

  • Java výhodou,
  • znalosti agilných metód vývoja softvéru sú výhodou,
  • základné znalosti z oblasti WinCC OA sú výhodou,
  • základné znalosti z oblasti elektrotechniky-elektroenergetiky sú výhodou

    Čo ponúkame

    • 1100 Eur/mesiac + variabilná odmena*Uvedená mzda je definovaná pre kandidátov s juniorskými skúsenosťami. Kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude seniorita zohľadnená v ponuke.
    •Tréningový a rozvojový program (business a produktové školenia, e-learning, jazykové kurzy, soft skills tréningy,…)
    • Skvelý team a teambuildingy
    • Extra voľné dni (bridge days, sick days)
    • Program pre zdravie (wellness, športové aktivity, fitness, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR)
    • Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, príspevok na škôlku a detské tábory)
    • Retention program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžičky)
    • Referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca)

ID: 3596761  Dátum zverejnenia: 20.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 Eur brutto/mesiac + variabilná odmena* Uvedená mzda je definovaná pre kandidátov s juniorskými skúsenosťami. Kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude seniorita zohľadnená v ponuke