Back Office na Sales oddelení

Miesto práce
Bratislava IV, Bratislava
Termín nástupu
ASAP alebo dohodou
plný úväzok
Platové ohodnotenie
Od 1000 Eur brutto/mesiac + variabilná odmena *Máme zákonnú povinnosť zverejnit v inzerovenej pozícii základnú zložku mzdy (minimálnu mzdu). Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu ,predpoklady a skúsenosti a kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude samozrejme seniorita zohľadnená v platovej ponuke. Našim cieľom je odmeňovať zamestnacov férovo s prihliadnutím na situáciu na trhu a tak, aby sme vedeli v našom teame privítať kvalitných kandidátov.

O nás

Siemens Healthineers
Siemens Healthineers tvorí od roku 2001 medicínsky softvér. Tím spoločnosti má viac ako 1000 členov v Bratislave, v Žiline a Košiciach, pričom úzko spolupracuje s ďalšími medzinárodnými tímami.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu , ktorého náplňou práce bude:

  • back-office podpora obchodníkov v akvizičných procesoch
  • vypracovávanie / spolupráca na technickej a komerčnej časti ponúk, úpravy na požiadavky zákazníka
  • príprava a kompletizácia podkladov do verejných obstarávaní
  • vedenie a aktualizácia zákazníckej CRM databázy
  • telefonická / písomná komunikácia so zákazníkmi
  • iné úlohy administratívneho charakteru v zmysle interných a externých procesov

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore
právo / ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
- komunikatívnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, tímový duch, proaktívny prístup, loajálnosť k firme, vysoké pracovné nasadenie
- vodičský preukaz skupiny B
- vedomosti a záujem o oblasť verejného obstarávania
- prax v oblasti customer / sales support výhodou

ID: 3584974  Dátum zverejnenia: 23.1.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1000 Eur brutto/mesiac + variabilná odmena *Máme zákonnú povinnosť zverejnit v inzerovenej pozícii základnú zložku mzdy (minimálnu mzdu). Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu ,predpoklady a skúsenosti a kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude samozrejme seniorita zohľadnená v platovej ponuke. Našim cieľom je odmeňovať zamestnacov férovo s prihliadnutím na situáciu na trhu a tak, aby sme vedeli v našom teame privítať kvalitných kandidátov.