Manažér kvality pre projekty v oblasti železničných zabezpečovacích systémov

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
plný úväzok
Platové ohodnotenie
1000 Eur brutto/mesiac + variabilná odmena*Uvedená mzda je definovaná pre kandidátov s juniorskými skúsenosťami. Kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude seniorita zohľadnená v ponuke.

O nás

Siemens Mobility
Spoločnosť Siemens Mobility poskytuje riešenia v oblasti integrovanej dopravy a logistiky, ako aj nízkonákladovej a ekologicky šetrnej dopravy.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Spoločnosť Siemens Mobility hľadá v Žiline pracovníka na pozíciu Manažér kvality pre projekty v oblasti železničných zabezpečovacích systémov do rozširujúceho sa inžinierskeho centra.

Inžinierske centrum je súčasťou medzinárodných projektových tímov so zameraním na železničnú dopravu s celosvetovou pôsobnosťou.

Práca na projektoch v oblasti železničnej zabezpečovacej techniky je organizovaná na základe vopred definovaných procesov, v rámci ktorých je potrebné nielen vykonávať činnosti zodpovedajúce jednotlivým procesným krokom, ale aj spravovať projektové požiadavky, dokumentáciu a ostatné podklady potrebné pre realizáciu projektu.

Manažér kvality je členom projektových tímov, ktoré sa podieľajú na realizácii zákazníckych projektov. Jeho náplňou práce je dohľad nad dodržiavaním definovaného projektového procesu (V-model), ktorého základ vychádza z normy CENELEC (EN 50126) a jeho implementácie pre konkrétnu technológiu.

Manažér kvality úzko spolupracuje s projektových manažérom a ostatnými členmi tímu a je schopný kvalifikovane prezentovať a demonštrovať dodržiavanie procesných náležitostí v prípade interného alebo externého projektového auditu.

Medzi konkrétne činnosti manažéra kvality patrí:

  • Kontrola a zabezpečenie projektového procesu
  • Správa záznamov a dokumentovaných opatrení súvisiacich s projektovým procesom
  • Zabezpečenie dodržiavania procesov, ktoré súvisia s realizáciou projektu alebo tímom, ktorý príslušný projekt realizuje.
  • Komunikácia s ostatnými členmi realizačného tímu
  • Účasť na projektových poradách
  • Účasť na projektových auditoch
  • Účasť na procese schvaľovania systému do prevádzky
    Všetkým novoprijatým pracovníkom bude zabezpečené dôkladné zaškolenie.

    V životopise je potrebné uviesť nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov: "Súhlasím, aby spoločnosť Siemens s.r.o. a ostatné spoločnosti koncernu Siemens v SR, príp. celosvetovo, spracovávali všetky moje osobné údaje uvedené v životopise a v priložených súboroch, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov."

    Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

    Vzdelanie
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové požiadavky
    Anglický jazyk - pokročilý
    Nemecký jazyk - na úrovni porozumenia písanému textu, schopnosť postupom času sa doučiť jazyk na úroveň písania dokumentácie a verbálnej komunikácie

    Spoľahlivosť, zodpovednosť, systematickosť, zmysel pre detaily, trpezlivosť, komunikatívnosť, tímový hráč.

    Čo ponúkame

    1000 Eur brutto/mesiac + variabilná odmena** Uvedená mzda je definovaná pre kandidátov s juniorskými skúsenosťami. Kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude seniorita zohľadnená v ponuke.
    • Tréningový a rozvojový program (business a produktové školenia, e-learning, jazykové kurzy, soft skills tréningy,…)
    • Skvelý team a teambuildingy
    • Extra voľné dni (bridge days, sick days)
    • Program pre zdravie (wellness, športové aktivity, fitness, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR)
    • Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, príspevok na škôlku a detské tábory)
    • Retention program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžičky)
    • Referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca)

    Iné výhody
    • práca v medzinárodnom koncerne Siemens
    • odborný a personálny rozvoj
    • práca s najnovšími technológiami
    • výhodné pracovné a platové podmienky
    • zaujímavý sociálny program
ID: 3554936  Dátum zverejnenia: 10.4.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 Eur brutto/mesiac + variabilná odmena*Uvedená mzda je definovaná pre kandidátov s juniorskými skúsenosťami. Kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude seniorita zohľadnená v ponuke.