siemens.com
Práca a Kariéra
Ponuka práce koncernu Siemens na Slovensku

Technik ARTP

  • Miesto práce: Lamačská cesta, Bratislava
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

O nás

SAT Systémy automatizačnej techniky, spol. s r. o.
Spoločnosť SAT Systémy automatizačnej techniky dodáva automatizačné systémy pre energetiku, dopravné systémy, vodné hospodárstvo a pre priemysel. Naši pracovníci vyvíjaju, vyrábajú, projektujú a uvádzajú do prevádzky komplexné systémové riešenia bezpečného a hospodárneho riadenia distribuovaných technologických procesov.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Koho hľadáme

Hľadáme aplikačného inžiniera s technickým vzdelaním v odbore elektroenergetika, resp. automatizácia do realizačného tímu pre projekty implementácie riadiacich systémov v energetike pre slovenský trh.

Náplň práce:
- Spracovanie návrhu HW a SW riešenia na základe procesnej analýzy u zákazníka.
- Parametrizácia a implementácia definovanej funkcionality do riadiaceho systému (SICAM).
- Uvedenie systémov do prevádzky u zákazníka (pracovné cesty v rámci SR).
- Komunikácia so zadávateľmi a projektovým manažérom.

Požiadavky:
- SŠ / VŠ vzdelanie v odbre elektrotechnika / energetika / automatizácia.
- Aj absolvent, prax v oblasti elektroenergetik, resp. automatizácie (programovanie PLC) výhoda
- Odb. spôsobilosť v elektrotechnike, min. § 22.

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Čo očakávame

Vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore
energetika, automatizácia, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Počet rokov praxe
0

Čo ponúkame

- Flexibilná pracovná doba.
- Extra voľné dni (bridge days).
- Program pre zdravie (wellness, športové aktivity, fitness).
- Retention program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, doplnkové dôchodkové sporenie).
- Teambuildingy a mnohé ďalšie.

Kontakt

Pre online registráciu do databázy Siemens vyplňte formulár.

Siemens s.r.o.
Lamačská cesta 3/A
841 04 Bratislava
www.sat-automation.sk

  návrat na zoznam pozícií
ID: 3534803   Dátum zverejnenia: 9.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná zložka mzdy: od 1100 EUR + Variabilná zložka * *Uvedená mzda je definovaná pre kandidátov s juniorskými skúsenosťami. Kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude seniorita zohľadnená v ponuke.