Automatizér riadenia ochrán pre elektrifikáciu železníc

Miesto práce
okres Žilina
Termín nástupu
podľa dohody s možnosťou ihneď
plný úväzok
Platové ohodnotenie
dohodou

O nás

Siemens
Siemens stelesňuje špičkové riešenia najmä v oblastiach automatizácie a riadenia, energetiky, informačných a komunikačných technológií.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Inžinierske centrum spoločnosti Siemens v Žiline sa podieľa na medzinárodných projektoch v oblasti železničnej dopravy. Do nášho tímu v Žiline hľadáme pracovníkov, ktorí sa zaoberajú automatizáciou v oblasti elektrifikácie pre železnice. Úlohou týchto zamestnancov je nakonfigurovať lokálne ovládanie ochranných a riadiacich prvkov napájacích staníc pre železnice.

Vašou úlohou bude:
  • návrh, projekcia a testovanie ochrán a riadiacej techniky
  • samostatná práca na pridelených úlohách poľa projektovo špecifických podkladov
  • tvorba a kontrola sprievodnej dokumentácie potvrdzujúcej vykonanie testov

Táto práca vyžaduje úvodné zaškolenie v Nemecku na 3-4 mesiace.

Viac informácii nájdete na: https://www.siemens.com/sk/sk/home/company/innovation0/corporate-technology.html

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore
technické, elektrotechnické, IT

Jazykové požiadavky
Anglický jazyk na úrovni stredne pokročilý B2

Požadujeme tieto odborné zručnosti:
- MS Office
- znalosti z oblasti ochrán pre napájacie systémy
- SIMATIC S7 - základy

a softskills:
- analytické schopnosti
- precíznosť
- vysoký nárok na kvalitu

Nice to have
Váš životopis prosím zašlite aj v anglickej alebo v nemeckej verzii.

V životopise je potrebné uviesť nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov: "Súhlasím, aby spoločnosť Siemens s.r.o. a ostatné spoločnosti koncernu Siemens v SR, príp. celosvetovo, spracovávali všetky moje osobné údaje uvedené v životopise a v priložených súboroch, v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov."

Čo ponúkame

• Tréningový a rozvojový program (business a pruduktové školenia, e-learning, jazykové kurzy, soft skills tréningy,…)
• Skvelý team a teambuildingy
• Extra voľné dni (bridge days, sick days)
• Program pre zdravie (wellness, športové aktivity, fitness, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR)
• Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, príspevok na škôlku a detské tábory)
• Retention program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžičky)
• Referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca)
ID: 3235658  Dátum zverejnenia: 8.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou