Obchodno-technický zástupca

Siemens Energy, s.r.o.

Miesto práce
Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Siemens Energy
Ako môžeme uspokojiť rastúci dopyt po energii a chrániť našu klímu? Zaviazali sme sa poskytnúť odpovede. Usilujeme sa o prechod na udržateľnejšie, spoľahlivejšie a dostupnejšie energetické systémy. Vďaka našim inovatívnym technológiám, jasnému zameraniu na potreby našich zákazníkov a viac ako 91 000 oddaných zamestnancov energizujeme spoločnosť. To je náš cieľ. To je náš účel.

Poďme zajtrajšok zmeniť už dnes!

Čo Vás na tejto pozícii čaká:

  • Prieskum trhu a aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
  • Spracovávanie cenových ponúk
  • Budovanie a upevňovanie dobrých obchodných vzťahov so zákazníkmi
  • Predaj produktov z firemného portfólia na slovenskom trhu
  • Komplexná starostlivosť o zákaznícke portfólio
  • Plnenie obchodných plánov
  • Príprava technickej dokumentácie

Koho hľadáme

  • Máte SŠ/ VŠ vzdelanie, technický odbor výhodou
  • Veľmi dobré komunikačné, obchodné a prezentačné zručnosti
  • Schopnosť dotiahnuť projekty / úlohy do úspešného konca
  • Dohovoríte sa anglicky

Čo ponúkame

  • Tréningový a rozvojový program (business a produktové školenia, e-learning, jazykové kurzy, soft skills tréningy,…)
  • Program pre zdravie (wellness, športové aktivity, fitness, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR)
  • Skvelý team a teambuildingy
  • Extra voľné dni (bridge days, sick days)
  • Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, príspevok na škôlku a detské tábory)
  • Retention program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžičky)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno