Можливість для людей з України

Stavebný inžinier - projektant

SIEBERT + TALAŠ, spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 2 200 EUR/mesiacpolročné výkonnostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vytvárame atraktívny priestor pre cieľavedomého projektanta, inžiniera s možnosťou tvoriť, vzdelávať sa a realizovať sa na výnimočných projektoch s využitím najmodernejších technológií s možnou účasťou na ich vývoji. Samostatná práca v profesionálnom tíme na tvorbe projektov pre rôzne typy budov (byty, administratíva, obchodné priestory, nemocnice, letiská, banky, interiéry)

• profesný a osobnostný rozvoj pri práci na komplexných, zaujímavých a originálnych projektoch
• účasť na vývojových projektoch
• účasť na rozvoji digitálnych technológii
• cieľové odmeny
• priestor pre samostatnosť
• odborné vzdelávanie
• osobnostný rozvoj
• účasť na odborných podujatiach
• firemné teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

architekt, stavebný inžinier

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Informačné modelovanie budov (BIM) - Mierne pokročilý
ArchiCAD - Mierne pokročilý
Microsoft Office 365 - Základy
špecializované programy na projektovanie - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• analytické a kritické myslenie
• flexibilné a pohotové myslenie, kreativita
• samostatnosť, zodpovednosť
• osobná efektivita

SIEBERT + TALAŠ je medzinárodná architektonická spoločnosť, sídliaca v Bratislave a v Prahe.
Založená v roku 2002 partnermi Matejom Siebertom a Romanom Talašom. Od založenia spoločnosti sme pracovali na širokom spektre projektov, od malých mierok, až po tie veľké v oblasti bývania, kancelárií, hotelov, obchodu a služieb, logistiky a interiérového designu, zahŕňajúce územné plány s celkovou podlažnou plochou väčšou ako 5.000.000 m2. Zmyslom našej činnosti je vôľa realizovať kvalitné architektonické návrhy a prichádzať so šikovnými riešeniami, ktoré zlepšia každodenný život. Zásluhou oboch partnerov spoločnosť získala mnohoročné domáce a zahraničné skúsenosti pre svoj tím.
Hlásime sa ku globálnemu trendu trvalo udržateľného rozvoja. Už od založenia S+T uplatňujeme vysoké štandardy spoločensky zodpovedného dizajnu s cieľom myslieť na budúcnosť. Naša filozofia sa vždy zameriavala na splnenie najvyšších požiadaviek v oblasti komerčných, kancelárskych i súkromných budov a dodržiavanie medzinárodne uznávaných štandardov BREEAM aj miestnych predpisov.
Od založenia spoločnosti idea synergie a viera v najvyššiu kvalitu sa stali víziou, ktorá vedie SIEBERT + TALAŠ stále bližšie k jej ideálom.

Kontakt

Kontaktná osoba: Boris Kapucian
Tel.: +421905737877
E-mail: poslať životopis
ID: 4769254  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac