Senior projektant

SIEBERT + TALAŠ, spol. s r. o.

Miesto práce
Prievozská 4D, blok E, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné vedenie častí projektov, kompletné riadenie pracovného tímu 3-5 pracovníkov,úplná príprava a realizácie dodávky projektovej dokumentácie od stupňa architektonická štúdia až po kolaudáciu stavby, koordinácia jednotlivých projektových stupňov s klientom, priama zodpovednosť za dodržiavanie časového harmonogramu projektu, rozpočtu projektu a náplne práce výstupov.

práca na zaujímavých projektoch, možnosť sebarealizácie a účasť na priamom riadení projektov, motivačné odmeňovanie, práca v príjemných pracovných podmienkach, zohratý a dynamický kolektív, zabezpečenie vzdelávacieho programu a iné motivačné benefity

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.10.2017 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo , architektúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Personalistika - základy
Fakturácia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Project - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý
ArchiCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

praktické znalosti so samostatným projektovaním a vedením tímu, flexibilita, kreativita, zodpovednosť, samostatnosť, znalosť projektovania v BIM

Spoločnosť SIEBERT + TALAŠ, spol s r.o. je slovenská architektonická spoločnosť, ktorá sa zameriava na veľké a stredne veľké investičné projekty.

Spoločnosť poskytuje kompletné služby architekta, vrátanie interiérov, riešenie urbanistických zón, viability štúdie, konzultácie, vizualizácie. Zastrešuje všetky potrebné projekčné profesie k danej zákazke.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

SIEBERT+TALAŠ, spol. s r.o.
Prievozská 4/D, blok E
821 09 Bratislava

Kontakt

ID: 3034646   Dátum zverejnenia: 4.9.2017