Junior Inžinier

SIEBERT + TALAŠ, spol. s r. o.

Miesto práce
Prievozská, Ružinov
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
03.06.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 500 EUR/mesiacdohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Projektovanie v segmentoch Office/retail_mall/HoReCa/residential/financial
Príprava a realizácia dodávky projektovej dokumentácie od stupňa ÚR až po kolaudáciu stavby
V spolupráci so senior architektom alebo senior inžinierom koordinácia jednotlivých projektových stupňov s klientom, dotknutými internými a externými dodávateľmi a úradmi štátnej správy a samosprávy

Informácie o výberovom konaní

Ponúkame :
prácu na zaujímavých zadaniach
možnosť sebarealizácie
motivujúce odmeňovanie
široké možnosti zvyšovania kvalifikácie
účasť na odborných podujatiach

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, architektúra

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

ArchiCAD - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita
Kreativita
Zodpovednosť
Samostatnosť

SIEBERT + TALAŠ je medzinárodná architektonická spoločnosť, sídliaca v Bratislave a v Prahe.
Založená v roku 2002 partnermi Matejom Siebertom a Romanom Talašom. Od založenia spoločnosti sme pracovali na širokom spektre projektov, od malých mierok, až po tie veľké v oblasti bývania, kancelárií, hotelov, obchodu a služieb, logistiky a interiérového designu, zahŕňajúce územné plány s celkovou podlažnou plochou väčšou ako 5.000.000 m2. Zmyslom našej činnosti je vôľa realizovať kvalitné architektonické návrhy a prichádzať so šikovnými riešeniami, ktoré zlepšia každodenný život. Zásluhou oboch partnerov spoločnosť získala mnohoročné domáce a zahraničné skúsenosti pre svoj tím.
Hlásime sa ku globálnemu trendu trvalo udržateľného rozvoja. Už od založenia S+T uplatňujeme vysoké štandardy spoločensky zodpovedného dizajnu s cieľom myslieť na budúcnosť. Naša filozofia sa vždy zameriavala na splnenie najvyšších požiadaviek v oblasti komerčných, kancelárskych i súkromných budov a dodržiavanie medzinárodne uznávaných štandardov BREEAM aj miestnych predpisov.
Od založenia spoločnosti idea synergie a viera v najvyššiu kvalitu sa stali víziou, ktorá vedie SIEBERT + TALAŠ stále bližšie k jej ideálom.
ID: 2822204  Dátum zverejnenia: 13.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 500 EUR/mesiacdohodou