Elektromontér

SIDOR ELEKTRO, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž elektroinštalácií/elektroinštalačné práce v oblasti stavebníctva v Bratislave a okolí. Ponúkame prácu na živnosť pre jednotlivcov aj pre zohrané partie.

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite prosím Váš životopis na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

- živnostník v danom odbore min. 2 mesiace
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti - vyhláška §21 - §24
- flexibilita, spoľahlivosť, zodpovednosť

Spoločnosť SIDOR ELEKTRO, s.r.o. sa od roku 1999 špecializuje na priemyselné, administratívno - obchodné a domové elektroinštalácie vysokého štandardu. Firma má vybudované silné zázemie v dodávkach podpovrchovej a povrchovej inštalácie akýchkoľvek káblových rozvodov s možnosťou dodávky podľa potrieb zákazníka.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2830066  Dátum zverejnenia: 29.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: na pohovore