Aplikační inženýr - Vision - Slovensko

SICK spol. s r.o.

Miesto práce
Ukrajinská 2a, 101 00 Praha 10, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis činnosti:
- programování kamerových systémů
- instalace těchto zařízení u koncových zákazníků
- vytváření aplikačních studií a zákaznická podpora
- spolupráce na projektech z oblastí průmyslové automatizace stávajících projektů

Zamestnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- zajímavou kreativní práci v mezinárodní firmě
- přátelské pracovní prostředí
- zajímavé ohodnocení
- služební automobil (i pro soukromé účely)
- stravenky
- možnost vzdělávacích kurzů
- 5 týdnů dovolené

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
- zručnost, pracovitost, svědomitost, samostatnost, vytrvalost, komunikativnost
- časovou flexibilitu
- týmového ducha
- zkušenosti v oblasti elektrotechniky/automatizace jsou výhodou
- znalosti z oblasti zpracování obrazu jsou výhodou
- AJ a ŘP skupiny B podmínkou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť SICK s.r.o. je dcérskou spoločnosťou svetového výrobcu komponentov pre priemyselnú a procesnú automatizáciu (senzory, bezpečnostné svetelné systémy, systémy automatickej identifikácie, kamerové systémy a i.) nemeckej firmy SICK AG. Spoločnosť má svoje zastúpenie v podobe organizačnej zložky na Slovensku v Bratislave, ul. Galvaniho 7/D. Viac informácií na www.sick.cz
ID: 3339010  Dátum zverejnenia: 19.3.2018