Можливість для людей з України

Konštruktér / kreslič nábytku

Sicher, s.r.o.

Kopčianska 20, Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 500 EUR/mesiacPráca je hodnotená na základe vykázaných hodín a na základe hodinovej sadzby, ktorá odzrkadľuje skúsenosti a prax uchádzača, čo bude stanovené po absolovaní pohovoru a následnej dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Navrhovanie a kreslenie konštrukčných podkladov pre stolársku firmu - solitérne nábytky ako sú stoly, postele, komody ale aj práca na nákresoch pre celkové riešenia ako byty, domy, komerčné a verejné priestory
- Vytváranie modelov a vizualizácií
- Navrhovanie nových nábytkov pre spoločnosť Ajnfach
- Práca aj s inými materiálmi ako je drevo.

- Možnosť pracovať formou brigády nakoľko sa jedná o prácu platenú na základe odpracovaných hodín.

Čiastočná možnosť práce z domu.
Práca na vytváraní nových nábytkov predávaných nie len na Slovensku
Možnosť získania praxe v cenenom obdbore
Mladý a progresívny tím
Práca s renomovanými architektmi

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Autodesk AutoCAD - Pokročilý
Rhinoceros 3D - Pokročilý
SketchUp - Pokročilý
Adobe Illustrator - Mierne pokročilý
PRO100 - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Prispôsobivý
- Schopnosť pracovať pod tlakom a v časovej tiesni
- Kreatívny
- Zmýšľa inovačne a Out of Box
- Hľadajúci riešenia

Spoločnosť Ajnfach funguje na Slovenskom trhu viac ako 3 roky. Začala s dizajnovaním a zariaďovaním kancelárskych priestorov. Neskôr sa transformovala a zamerala sa na výrobu prémiového masívneho nábytku z dubu, orecha, jaseňa a iných drevín.

Spoločnosť pôsobí aktuálne na Slovensku a Rakúsku, či Česku. Nábytok si dizajnujeme sami a výroba je na Slovensku v Bratislave. Dlhodobo spolupracujeme s významnými architektmi a architektonickými štúdiami.

Dôraz kladieme na kvalitné finálne prevedenie, detailné spracovanie. Ajnfach sa orientuje na solvetnejšiu klientelu, preto ponúkame nadštandardný servis a služby k produktom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4709580  Dátum zverejnenia: 22.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac