Business Development pre stredné alebo východné Slovensko

Ajnfach Woodworks, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď po úvodnom pracovnom školení
1 500 EUR/mesiacKonečná výška mzdy bude predmetom partnerskej diskusie a odvíja sa od individuálnych skúseností kandidáta a mesačne vytvoreného obratu spoločnosti, od získaných dlhodobých kontraktov a od postupného budovania si regionálneho obchodného zastúpenia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívne vyhľadávanie a rozvoj nových podnikateľských príležitostí v oblasti predaja prémiového masívneho nábytku vyrábaného slovenskou spolčnosťou Ajnfach predovšetkým na strednom a východnom Slovensku.
- Rozvoj vzťahov s potenciálnymi aj aktuálnymi zákazníkmi z veľkoobchodu aj maloobchodu.
- Aktívne budovanie obchodnej pozície spoločnosti a jej produktov, vrátane prípravy podkladov pre cenové ponuky a objednávky.
- Príprava podkladov pre rozhodovanie medzi identifikovanými podnikateľskými príležitosťami.
- Aktívna spolupráca a komunikácia s obchodnými partnermi, investičným a R&D oddelením.
- Postupné vytváranie si vlastného obchodného tímu vo vybraných regiónoch Slovenska.
Zúčastňovanie sa na firemných business development poradách na vytváraní strategického plánovania predaja

Benefity ako mobilný telefón, úhrady PH, home office alebo nezastropovaná mesačná mzda budú špecifikované pri osobnom stretnutí.

Poprosíme zasielať životopis a popis oblasti, v ktorej ste pôsobili resp. aký typ produktu ste predávali alebo predávate spolu s definovaním regiónu pôsobenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 2

- Znalosť nábytkárskeho a drevárskeho biznisu sú výhodou
- Schopnosť nadchnúť pre nápad svoje okolie resp. príslušných externých (potenciálnych) partnerov
- Čuch na podnikateľskú príležitosť
- Pro-aktivita, drive a samostatnosť
- Otvorené a strategické myslenie a kreativita
- Komunikatívnosť, záujem učiť sa a hľadať nové riešenia
- Ochota cestovať

Spoločnosť Ajnfach Woodworks, s.r.o.funguje na Slovenskom trhu viac ako 4 roky. Začala s dizajnovaním a zariaďovaním kancelárskych priestorov. Neskôr sa transformovala a zamerala sa na výrobu prémiového masívneho nábytku z dubu, orecha, jaseňa a iných drevín.

Spoločnosť pôsobí aktuálne na Slovensku a Rakúsku, či Česku. Nábytok si dizajnujeme sami a výroba stále prebieha na Slovensku. Dlhodobo spolupracujeme s významnými architektmi a architektonickými štúdiami.

Dôraz kladieme na kvalitné finálne prevedenie, detailné spracovanie. Ajnfach sa orientuje na solvetnejšiu klientelu, preto ponúkame nadštandardný servis a služby k produktom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4342554  Dátum zverejnenia: 31.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac