Можливість для людей з України

Veterinárna sestra / asistent

Sibra s.r.o.

Miesto práce
Na vrátkach 13, Dúbravka
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 300 EUR/mesiacpríplatky za nočné, víkendové služby, kvartálna variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

fixácia zvierat, odber krvi a spracovanie vzorky, aplikácia liečiv (s.c., i.v, i.m.), kanylácia, kontrola kanylácie, infúzie, práca s infúznymi pumpami, práca s analyzátormi - vyšetrenie krvi, vyšetrenie moču - príprava vzorky, koprologické vyšetrenie - príprava vzorky, odosielanie vzoriek do externých laboratórií, mikroskopia - spracovanie vzorky, farbenie, TRIAS, starostlivosť o hospitalizáciu, starostlivosť o rany, obväzové techniky, práca s omamnými látkami, starostlivosť o inštrumenty, sterilizácia inštrumentov, práca s autoklávom, intubácia, dezinfekcia prostredia, príprava operačnej sály, príprava pacienta na zákrok, práca s EKG, RTG, USG, CT, MRI (polohovanie, základná obsluha prístrojov), práca s klinickým softvérom, komunikácia s klientmi, práca s registračnou pokladnicou, nočné a víkendové služby, asistencia veterinárnemu lekárovi podľa potreby

veterinárna starostlivosť o vlastné zvieratá, vzdelávanie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

služby veterinárnej starostlivosti
ID: 4585129  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac