Vodič MKD

SIBA-B s.r.o.

Miesto práce
Slovenského národného povstania 157/29, 956 18 Bošany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
IHNEĎ
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1400 - 1900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Turnusová práca 3+1, 4+1 alebo týždňovky podľa dohody , možnosť aj dvoj osádky

Stabilná práca, Mzda na čas, Všetky financie na bankový účet

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

Starostlivosť o kamión, čistota , hlásenie servisu, znalosť ciest, komunikácia s nadriadeným , bezúhonnosť,
KKV (kvalifikačná karta vodiča), platná zdravotná prehliadka, platné psychotesty , digitálna karta vodiča (tachografová karta) .

Spoločnosť SIBA-B s.r.o. má moderný a spoľahlivý vozový park prevažne značky Volvo FH 500, najstaršie vozidlo vo flotile je max. 3 roky. Jazdíme krajiny západnej Európy t.j. Česká Republika, Nemecko, Rakúsko, Francúzsko, Španielsko , Taliansko, Benelux , Švajčiarsko, Maďarsko, Poľsko, Fínsko.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

SNP 157/29
95618 Bošany
ID: 2246179   Dátum zverejnenia: 15.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1400 - 1900 EUR/mesiac