Reagujte bez životopisu

Vodič MKD

SIBA-B s.r.o.

Miesto práce
Slovenského národného povstania 157/29, 956 18 Bošany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 2 000 EUR/mesiac1600 - 2000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť SIBA-B s.r.o. hľadá vodiča na nákladne auto ťahač+náves. Autá sú pridelené (nestriedajú sa), ľudský prístup, dodržiavanie vyhlášky 561/2006, vozidlá vybavené tankovacím kartami, vozidla sú pravidelné servisovane , vozidla sú 2 maximalné 3 roky staré , pravidelné menený vozový park každé cca 3 roky, jazdíme prevažné krajiny Španielsko , Nemecko , Taliansko. Nejazdíme turnusy. V prípade dohody je možná jazda aj na turnusy 3-4 týždne

Požadujeme: vodičský preukaz, lekárske potvrdenie, psychotesty, KKV kartu, kartu do tachografu, potvrdenie o školení vodiča. Starostlivosť o zverené vozidlo a chuť pracovať.

Stabilná práca, Mzda na čas 1600-2000,-€

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

Starostlivosť o kamión, čistota , hlásenie servisu, znalosť ciest, komunikácia s nadriadeným , bezúhonnosť,
KKV (kvalifikačná karta vodiča), platná zdravotná prehliadka, platné psychotesty , digitálna karta vodiča (tachografová karta) .

Spoločnosť SIBA-B s.r.o. má moderný a spoľahlivý vozový park Volvo FH 500 , Scania R500 a Mercedes Actros najstaršie vozidlo vo flotile je max. 3 roky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2246179  Dátum zverejnenia: 3.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 - 2 000 EUR/mesiac1600 - 2000 EUR/mesiac