Senior C/C++ programátor

Miesto práce
Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Do nášho tímu POS developerov hľadáme programátora so skúsenosťami v programovaní embedded zariadení a to hlavne POS terminálov. Ak si skúsený programátor, ktorý má niekoľko-ročnú prax v programovaní C/C++ aplikácií, rozumie fungovaniu POS terminálu a platobných systémov vrátane technológie EMV, contactless, SPDH protokolu, máme o Teba záujem. Pripadne, ak spĺňaš len niekoľko z uvedených podmienok, ozvi sa nám tiež. Medzi Tvoje úlohy a zodpovednosti bude patriť spolupráca na návrhu funkčných špecifikácií s našimi analytikmi, technický návrh implementácie, implementácia, koordinácia junior členov tímu na projekte a konzultácie.

Medzi tvoju náplň práce bude patriť:

o Software development platobnej aplikácie v C/C++ a správa aplikácii pre Ingenico Telium 2 a Tetra platformu
o Spolupráca na návrhu a implementácia zmien v existujúcej SPDH aplikácii
o Návrh technickej špecifikácie pre zmeny v POS software tak, aby spĺňala požiadavky bezpečnostných štandartov v kartovom priemysle (PCI a iné)
o Pomoc s integráciou riešení do First Data systémov a podpora okolitých tímov počas fázy analýzy a testovania
o Spolupráca s testovacím tímom a prevádzkovým tímom pri riešení produkčných incidentov
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
starting at 1 800€ - our offer will depend on expertise, experience and seniority of a candidate
Iné výhody
Compensation and bonuses:
- Meal voucher fully paid by employer
- Jubilee benefits (wedding, 50 years jubilee, working anniversaries)
- Credit card from Diners Club International
- Free prepaid Bratislava Card for BA residents
- Supplementary pension plan

Health:
- Private health care
- Life and Health insurance Generali
- Paid sickness absence days in max range of 25 days/year(5 days sick day)

Work-life balance:
- Flexible working time
- International environment
- Free time activities with colleagues

Professional development:
-Soft and hard skills trainings
- English courses
plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
o C - expert
o C++ - expert
o Základy C# sú výhodou
o Znalosť Ingenico POS platformy
o Znalosť SPDH, EMV, Contactless technológií
o Sieťové znalosti, TCP/IP protokol, Wireshark
o Skúsenosti so štandartnými nástrojmi pre vývoj softvéru ako Git, Gerrit, Jira, Confluence
o Tímový hráč so schopnosťou pracovať samostatne na projektoch a úlohách
o Angličtina na pokročilej úrovni v písanej aj hovorenej forme
o HTML5 znalosť je výhodou

SIA is European leader in the design, creation and management of technology infrastructures and services for Financial Institutions, Central Banks, Corporates and the Public Sector, in the areas of payments, cards, network services and capital markets. SIA Group provides its services in over 50 countries, and also operates through its subsidiaries in Austria, Croatia, Czech Republic, Germany, Greece, Romania, Serbia, Slovakia, Hungary and South Africa. The company also has branches in Belgium and the Netherlands, and representation offices in the UK and Poland.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Informačné technológie
Adresa
SIA Slovakia, s.r.o.
Digital Park II, Einsteinova 25
85101 Bratislava

Kontaktná osoba: Zuzana Sulek
E-mail: poslať životopis
ID: 3552313   Dátum zverejnenia: 3.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   starting at 1 800€ - our offer will depend on expertise, experience and seniority of a candidate