Promoter

SIA City of robots

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
4 euro netto hodiny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou týmu medzinárodnej interaktívnej výstavy Mesto Robotov (12.09.2019 - 03.11.2019) v Avion Shopping Park.

Nájdete tu najnovších robotov a technológie virtuálnej reality z výstav v Las-Vegas, Peking a Berlín.

Je pri tom možné študovať a pracovať niekde INDE. Nepotrebujete k tomu žiadne vedomosti a skúsenosti. Výplata záleží na zvolenom rozvrhu.

Ponúkame :

- flexibilitu : (pracovať ale musíte minimálne 4 dní v týždni)

Pracuje sa na zmeny ( 1 zmena od 10.00 do 15.30, 2 zmena od 15.30 do 21.00, dá sa pracovať aj 2 zmeny po sebe). Pracuje sa aj weekendy

Náplň práce :
musí vedieť všetko o robote ktorý k nemu patrí, dávať pozor na to aby všetko fungovalo tak ako má

- systém odmeňovania

- bezplatný vstup na výstavu pre vašu rodinu

- zaučenie - krátke metodické práce, zaškolenia od inženerov

- komunikácia z obrovským množstvom ľudí, nový kamaráti

- možnosť pokračovať v práci aj po ukončení výstavy ako administrátor

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

"City of Robots" je interaktívna výstava robotov a súčasných technológií. Je tu zastúpených viac ako 70 robotov z celého sveta, najzaujímavejšie zóny virtuálnej reality a iné najnovšie prístroje.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3743948  Dátum zverejnenia: 20.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 euro netto hodiny