Treasury Specialist

SHP Harmanec, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiacNástupná mzda je závislá od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a zručnosti).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Platobný styk skupiny SHP Group
• Operatívna komunikácia s bankami vo viacerých štátoch
• Monitoring a spracovanie bankových prevodov
• Správa a kontrola bankových účtov, platobných kariet
• Operatívna komunikácia s poisťovacími spoločnosťami
• Správa a kontrola kreditných limitov odberateľov, riešenie polehotných pohľadávok
• Operatívna komunikácia s odberateľmi a interným obchodným oddelením ohľadom kreditných limitov
• Reporting v rámci SHP Group
• Podpora pri práci s “working capital” (WOCA)

• Príležitosť pracovať v nadnárodnej firme s 200 ročnou tradíciou výroby papiera
• Vzdelávanie zamestnancov
• Kariérny rast
• Príspevok na stravu nad rámec zákona (závodné stravovanie)
• Odmeny k jubileám a pracovným výročiam
• Motivačný program
• Variabilná zložka mzdy
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (DDS)
• Poukaz na naše hygienické výrobky za výhodnejšie ceny
• Firemné akcie (športový deň, vianočný večierok, mikulášske predstavenie pre deti)
• Ďalšie benefity vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2020 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• SŠ alebo VŠ vzdelanie v odbore účtovníctvo alebo financie
• MS Office na užívateľskej úrovni,
• Anglický jazyk – minimálne úroveň B2
• 2 ročná prax na podobnej pozícii je podmienkou
• samostatnosť, presnosť, spoľahlivosť

SHP Group (Slovak Hygienic Paper Group) is a multinational company that consists of a group of industrial and commercial companies in the field of cellulose and paper making industry. SHP Group covers 10 companies in 6 European countries with the annual turnover of over 220 mil euro. Four production plants of SHP Group produce 170 thousand tons of paper every year.
SHP Group belongs to the biggest manufactures of hygienic paper products in Central and South-East Europe. SHP Group is an active member of European Tissue Symposium (ETS).
SHP Group is part of ECO INVESTMENT group.
SHP Group (Slovak Hygienic Paper Group) je nadnárodná spoločnosť združujúca skupinu výrobných a obchodných spoločností z oblasti celulózo-papierenského priemyslu. SHP Group zastrešuje 10 spoločností v 6 krajinách Európy s ročným obratom 220 mil. eur. V šiestich výrobných závodoch SHP Group sa ročne vyrobí 170 tisíc ton papiera.
SHP Group patrí k najväčším producentom hygienických papierov v strednej a juhovýchodnej Európe. SHP Group je aktívnym členom European Tissue Symposium (ETS). Je súčasťou ECO INVESTMENT.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Harmanec
976 03 Harmanec

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Soňa Kováčiková
Tel.: +421910802834
E-mail: poslať životopis
ID: 3982265  Dátum zverejnenia: 5.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac