Technológ (papierenský priemysel)

Miesto práce
Harmanec
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacPonúkaná mzda pre túto pozíciu je od 1 200 EUR brutto. Zverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, atď.)

Popis pracovnej pozície

Rieši perspektívne otázky technológie, navrhuje ekonomicky výhodnejšie technológie.
Podieľa sa na tvorbe výrobného programu.
Úzko spolupracuje s dodávateľmi surovín a polotovarov.
Rieši problematiku kvality a progresívnych metód dodávaných artiklov.
Kontroluje a riadi prácu majstrov pri zabezpečovaní dodržiavania technologických postupov, spolupracuje s útvarom kvality.
Vykonáva ďalšie činnosti podľa pokynov nadriadeného.

Požiadavky na kandidáta / Kvalifikácia

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

1

  • Technické vzdelanie
  • Veľmi dobré organizačné zručnosti
  • Komunikatívnosť
  • Analytické myslenie
  • Rozhodnosť

Čo ponúkame

  • Príležitosť pracovať v nadnárodnej firme s 200 ročnou tradíciou výroby papiera
  • Vzdelávanie zamestnancov
  • Kariérny rast
  • Príspevok na stravu nad rámec zákona (závodné stravovanie)
  • Odmeny k jubileám a pracovným výročiam
  • Motivačný program
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (DDS)
  • Poukaz na naše hygienické výrobky za výhodnejšie ceny
  • Firemné akcie (športový deň, vianočný večierok)
  • Ďalšie benefity vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy

Informácie o spoločnosti

  • Sme najväčším výrobcom produktov z hygienického papiera v strednej a východnej Európe.
  • SHP Group sa skladá z 8 spoločností.
  • Predávame produkty v 53 krajinách so zameraním na trhy strednej a východnej Európy a DACH regiónu.
  • Štyri výrobné závody SHP Group vyrobia ročne 160 tisíc ton.
  • Výroba papiera v našej spoločnosti má dlhoročnú tradíciu od roku 1817.
  • SHP Group má viac ako 1 400 zamestnancov.
  • Náš majoritný akcionár, skupina Eco-Investment, je jednou z najsilnejších finančných skupín.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Výroba celulózy, papierenských výrobkov

Naša spoločnosť bude kontaktovať len tých uchádzačov , ktorých kvalifikácia a skúsenosti najlepšie zodpovedajú podmienkam tejto pozície.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Kontaktné údaje

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Martinkevičová
E-mail: poslať životopis

ADRESY SPOLOČNOSTÍ

SHP Harmanec, a.s.
Harmanec
976 03 Harmanec
SHP Slavošovce, a.s.
Slavošovce 298
049 36 Slavošovce
SHP Group
Žižkova 22/B
811 02 Bratislava
Ecopap, s.r.o.
Harmanec 1
ID: 3945405  Dátum zverejnenia: 31.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac