Manažér údržby

SHP Harmanec, a.s.

Miesto práce
Harmanec
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacPonúkaná mzda pre pozíciu je od 2000 EUR /mesiac brutto. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca ( vzdelanie, prax..).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadi a koordinuje činnosť údržby a jemu podriadených zamestnancov (7 priamych podriadených)
• Riadi a koordinuje investičnú činnosť závodu
• Riadi a zabezpečuje starostlivosť o vyhradené technické zariadenia
• Spolupráca na tvorbe rozpočtu a zodpovednosť za jeho dodržiavanie
• Sledovanie a optimalizácia nákladov, zvyšovanie efektivity a zisku závodu
• Zodpovedá za riadenie, prevencie a represie v oblasti Hospodárskej mobilizácie a Civilnej ochrany v zmysle platných právnych predpisov

• Nadnárodná skupina so 100% slovenským vlastníctvom
• Možnosť participovať na medzinárodných projektoch
• Kariérny rast aj v medzinárodnom prostredí
• Vzdelávanie zamestnancov
• Príspevok na liečebné a rehabilitačné pobyty
• Poukaz na naše výrobky za výhodnejšie ceny
• Firemné akcie (športový deň, vianočný večierok)
• Príspevok na stravu nad rámec zákona, závodné stravovanie
• Odmeny k jubileám a pracovným výročiam
• Notebook
• Mobil

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2020 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Predchádzajúce skúsenosti s prácou vo výrobnej spoločnosti
• Predchádzajúce skúsenosti v rámci údržby
• Skúsenosť s vedením ľudí
• Znalosť finančných procesov a orientácia vo finančných výsledkoch
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

SHP Group je skupinou výrobných a obchodných spoločností, ktorých predmetom činnosti je výroba a distribúcia hygienických papierových produktov.

SHP Group zastrešuje 10 spoločností v 6 krajinách .
SHP Group patrí k najväčším producentom hygienických papierov v strednej a juhovýchodnej Európe.
SHP Group je aktívnym členom European Tissue Symposium (ETS).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Harmanec
976 03 Harmanec

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Soňa Kováčiková
Tel.: +421910802834
E-mail: poslať životopis
ID: 3708116  Dátum zverejnenia: 17.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac