Majster výroby

SHP Harmanec, a.s.

Miesto práce
Harmanec
Termín nástupu
01.09.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie procesu výroby na zmene
- Zabezpečovanie optimálneho chodu strojnotechnologických zariadenia v požadovanom množstve, kvalite a čase
- Zabezpečovanie obsadenia zmien
- Kontrola časového využívania strojov
- Kontrola výkonov na zmene
- Navrhovanie a realizovanie prijatých technických a organizačných opatrení pre zefektívnenie procesov
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami
- Spolupráca pri tvorbe pracovných postupov
- Spoluúčasť pri výbere nových zamestnancov
- Pomoc pri adaptácii nových zamestnancov
- Príprava reportov, mzdových podkladov
- Zabezpečovanie dodržiavania čistoty a poriadku na pracovisku
- Zabezpečovanie dodržiavania BOZP a PO, účasti zamestnancov na školeniach

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základná zložka mzdy od (brutto): 900 €. Zverejnená základná mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia, v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca.

• Príležitosť pracovať v nadnárodnej firme s 200 ročnou tradíciou výroby papiera
• Vzdelávanie zamestnancov
• Kariérny rast
• Príspevok na stravu nad rámec zákona (závodné stravovanie)
• Odmeny k jubileám a pracovným výročiam
• Motivačný program
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (DDS)
• Poukaz na naše hygienické výrobky za výhodnejšie ceny
• Firemné akcie (športový deň, vianočný večierok, mikulášske predstavenie pre deti)
• Ďalšie benefity vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy

Naša spoločnosť bude kontaktovať len tých uchádzačov , ktorých kvalifikácia a skúsenosti najlepšie zodpovedajú podmienkam tejto pozície.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

- Minimálne 2 ročná prax na pozícii majstra vo výrobnej spoločnosti
- Technické vzdelanie
- Veľmi dobré organizačné zručnosti
- Schopnosť plánovať výrobný proces
- Skúsenosti s vedením a motivovaním zamestnancov
- Komunikatívnosť, schopnosť vyjednávať
- Analytické myslenie
- Rozhodnosť

SHP Group je skupinou výrobných a obchodných spoločností, ktorých predmetom činnosti je výroba a distribúcia hygienických papierových produktov.

SHP Group zastrešuje 10 spoločností v 6 krajinách .
SHP Group patrí k najväčším producentom hygienických papierov v strednej a juhovýchodnej Európe.
SHP Group je aktívnym členom European Tissue Symposium (ETS).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Harmanec
976 03 Harmanec

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Hrašková, PhD.
Tel.: 0910 802 137
E-mail: poslať životopis
ID: 3568881   Dátum zverejnenia: 15.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná zložka mzdy od (brutto): 900 €. Zverejnená základná mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia, v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca.