Údržbár elektro a MaR

Miesto práce
Slavošovce, Rožňava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaná mzda pre túto pozíciu je od 625 EUR brutto. Zverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, atď.)

Popis pracovnej pozície

  • Vykonáva kontrolu a bežné opravy, údržbu a preventívnu údržbu elektrických zariadení v rámci plánovanej aj neplánovanej údržby
  • Spolupracuje pri GO a opravách zabezpečujúcich externým dodávateľom
  • Spolupracuje s technologickou obsluhou pri nábehu, sprevádzkovaní technológie po údržbárskom zásahu
  • Vykonáva údržbárske činnosti pri zásahoch v pohotovostnej službe
  • Vykonáva výmenu elektronických súčiastok
  • Dodržiava čistotu a poriadok na pridelenom zariadení a pracovisku triedenie a manipulácia s odpadmi (oleje, šrot, mastný papier, elektromateriál)
  • Dodržiava zásady BOZP, PO a ochrany ŽP
  • Vykonáva ďalšie činnosti podľa pokynov nadriadeného

Požiadavky na kandidáta / Kvalifikácia

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Požadovaná prax

2

Licencie a kurzy:
  • Práce vo výškach
  • Elektrikári –Vyhláška MPSV a R SR č.718/2002
  • Obsluha výťahov
Odborné požiadavky:
  • Meracia a regulačná technika
  • Zapájanie a oživenie zariadení a strojov
  • Orientácia v normách a technickej dokumentácii v elektrotechnike
  • Technologické predpisy pri rozvode médií
  • Distribučná sieť
  • Postupy a metódy merania elektrických veličín
  • Dodržiavanie zásad bezpečnosti práce
Osobnostné požiadavky:
  • Technické myslenie
  • Samostatnosť pri práci
  • Tímová spolupráca
  • Manuálna zručnosť

Informácie o spoločnosti

  • Sme najväčším výrobcom produktov z hygienického papiera v strednej a východnej Európe.
  • SHP Group sa skladá z 8 spoločností.
  • Predávame produkty v 53 krajinách so zameraním na trhy strednej a východnej Európy a DACH regiónu.
  • Štyri výrobné závody SHP Group vyrobia ročne 160 tisíc ton.
  • Výroba papiera v našej spoločnosti má dlhoročnú tradíciu od roku 1817.
  • SHP Group má viac ako 1 400 zamestnancov.
  • Náš majoritný akcionár, skupina Eco-Investment, je jednou z najsilnejších finančných skupín.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Výroba celulózy, papierenských výrobkov

Zaslaním kVášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Kontaktné údaje

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubica Macková
Tel.: +421911095276
E-mail: poslať životopis

ADRESY SPOLOČNOSTÍ

SHP Harmanec, a.s.
Harmanec
976 03 Harmanec
SHP Slavošovce, a.s.
Slavošovce 298
049 36 Slavošovce
SHP Group
Žižkova 22/B
811 02 Bratislava
Ecopap, s.r.o.
Harmanec 1
ID: 3467071  Dátum zverejnenia: 25.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Ponúkaná mzda pre túto pozíciu je od 625 EUR brutto. Zverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, atď.)