Údržbár elektro a MaR

SHP Harmanec, a.s.

Miesto práce
Slavošovce, Rožňava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Ponúkaná mzda pre túto pozíciu je od 625 EUR brutto. Zverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, atď.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonáva kontrolu a bežné opravy, údržbu a preventívnu údržbu elektrických zariadení v rámci plánovanej aj neplánovanej údržby
- Spolupracuje pri GO a opravách zabezpečujúcich externým dodávateľom
- Spolupracuje s technologickou obsluhou pri nábehu, sprevádzkovaní technológie po údržbárskom zásahu
- Vykonáva údržbárske činnosti pri zásahoch v pohotovostnej službe
- Vykonáva výmenu elektronických súčiastok
- Dodržiava čistotu a poriadok na pridelenom zariadení a pracovisku triedenie a manipulácia s odpadmi (oleje, šrot, mastný papier, elektromateriál)
- Dodržiava zásady BOZP, PO a ochrany ŽP
- Vykonáva ďalšie činnosti podľa pokynov nadriadeného

Zaslaním kVášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2018 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Počet rokov praxe

2

Licencie a kurzy:
- Práce vo výškach
- Elektrikári –Vyhláška MPSV a R SR č.718/2002
- Obsluha výťahov
Odborné požiadavky:
- Meracia a regulačná technika
- Zapájanie a oživenie zariadení a strojov
- Orientácia v normách a technickej dokumentácii v elektrotechnike
- Technologické predpisy pri rozvode médií
- Distribučná sieť
- Postupy a metódy merania elektrických veličín
- Dodržiavanie zásad bezpečnosti práce
Osobnostné požiadavky:
- Technické myslenie
- Samostatnosť pri práci
- Tímová spolupráca
- Manuálna zručnosť

SHP Group je skupinou výrobných a obchodných spoločností, ktorých predmetom činnosti je výroba a distribúcia hygienických papierových produktov.

SHP Group zastrešuje 8 spoločností v 6 krajinách .
SHP Group patrí k najväčším producentom hygienických papierov v strednej a juhovýchodnej Európe.
SHP Group je aktívnym členom European Tissue Symposium (ETS).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SHP Slavošovce, a.s.
Slavošovce
049 36 Slavošovce

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubica Macková
Tel.: +421911095276
E-mail: poslať životopis
ID: 3467071   Dátum zverejnenia: 25.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Ponúkaná mzda pre túto pozíciu je od 625 EUR brutto. Zverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, atď.)