Category Manager

Miesto práce
Harmanec, 976 03 Harmanec, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
15.04.2018

Popis pracovnej pozície

  • Riadenie zverenej produktovej kategórie s cieľom dosiahnuť stanovené ciele
  • Spravovanie životného cyklu výrobkov v danej kategórii
  • Navrhovanie nových produktov a spolupráca pri ich vývoji
  • Sledovanie a analýza vývoja trhu, konkurencie a nových trendov
  • Spoluzodpovednosť za tvorbu a dodržiavanie pozicioningu pridelených značiek
  • Rozvoj a budovanie pozície pridelených značiek a produktov na kľúčových trhoch
  • Spoluzodpovednosť za tvorbu ročného brand plánu v súlade s marketingovou stratégiou
  • Zodpovednosť za zadávanie potrebných prieskumov za pridelené značky
  • Riadenie spolupracujúcich agentúr podľa potreby a zadania nadriadeného, vychádzajúcej z ročného brand plánu
  • Vykonáva ďalšie činnosti, ktoré súvisia s dohodnutým druhom práce podľa pokynov nadriadeného

Požiadavky na kandidáta / Kvalifikácia

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

1

  • Komunikačné a prezentačné schopnosti
Analytické a strategické myslenie
  • Proaktívny prístup
  • Time Management
  • Orientácia na výsledok
  • MS Excel, Word, Powerpoint- pokročilý

Čo ponúkame

  • práca v nadnárodnej spoločnosti so 100% slovenským vlastníctvom
  • poukaz na naše výrobky za zvýhodnené ceny
  • firemné akcie
  • príspevok na liečebné a rehabilitačné pobyty
  • odmena k jubileám a pracovným výročiam
  • možnosť stravovania v závodnej jedálni
  • notebook, služobný telefón

Informácie o spoločnosti

  • Sme najväčším výrobcom produktov z hygienického papiera v strednej a východnej Európe.
  • SHP Group sa skladá z 8 spoločností.
  • Predávame produkty v 53 krajinách so zameraním na trhy strednej a východnej Európy a DACH regiónu.
  • Štyri výrobné závody SHP Group vyrobia ročne 160 tisíc ton.
  • Výroba papiera v našej spoločnosti má dlhoročnú tradíciu od roku 1817.
  • SHP Group má viac ako 1 400 zamestnancov.
  • Náš majoritný akcionár, skupina Eco-Investment, je jednou z najsilnejších finančných skupín.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Výroba celulózy, papierenských výrobkov

Kontaktné údaje

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Martinkevičová
E-mail: poslať životopis

ADRESY SPOLOČNOSTÍ

SHP Harmanec, a.s.
Harmanec
976 03 Harmanec
SHP Slavošovce, a.s.
Slavošovce 298
049 36 Slavošovce
SHP Group
Žižkova 22/B
811 02 Bratislava
Ecopap, s.r.o.
Harmanec 1
ID: 3314637  Dátum zverejnenia: 21.3.2018