Operátor výroby

Miesto práce
Harmanec, 976 03 Harmanec, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
základná mzda s príplatkami vo výške 670 €; po skončení skúšobnej doby 780€ brutto

Popis pracovnej pozície

Obsluha, údržba a odstraňovanie porúch prideleného strojno-technologického zariadenia,
Fyzické prebratie stroja od predošlej zmeny a odovzdanie nasledujúcej zmene
Zodpovednosť za kvalitu a zhodnosť výrobku s výrobným predpisom
Vedenie príslušnej evidencie v písomnej podobe a v PC Manipulácia s materiálom vstupujúcim do výrobného procesu
Zapisovanie a nahlasovanie nedostatkov zvereného zariadenia
Komunikácia s celým tímom obsluhujúcim výrobnú linku
Ručné triedenie a balenie hygienických výrobkov
Upratovacie a čistiace práce na pracovisku a v areáli a.s.
Vykonáva ďalšie činnosti, ktoré súvisia s dohodnutým druhom práce podľa pokynov nadriadeného

Práca v nepretržitej prevádzke

Požiadavky na kandidáta / Kvalifikácia

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

manuálna zručnosť
pracovná flexibilita
vysoké pracovné nasadenie
tímová práca

Čo ponúkame

  • Príspevok na liečebné a rehabilitačné pobyty
  • Poukaz na naše výrobky za výhodnejšie ceny
  • Firemné akcie (športový deň, vianočný večierok)
  • Príspevok na stravu nad rámec zákona (závodné stravovanie)
  • Odmeny k jubileám a pracovným výročiam
  • Nadnárodná skupina so 100% slovenským vlastníctvom
  • Vzdelávanie zamestnancov

Informácie o spoločnosti

  • Sme najväčším výrobcom produktov z hygienického papiera v strednej a východnej Európe.
  • SHP Group sa skladá z 8 spoločností.
  • Predávame produkty v 53 krajinách so zameraním na trhy strednej a východnej Európy a DACH regiónu.
  • Štyri výrobné závody SHP Group vyrobia ročne 160 tisíc ton.
  • Výroba papiera v našej spoločnosti má dlhoročnú tradíciu od roku 1817.
  • SHP Group má viac ako 1 400 zamestnancov.
  • Náš majoritný akcionár, skupina Eco-Investment, je jednou z najsilnejších finančných skupín.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Výroba celulózy, papierenských výrobkov

Naša spoločnosť bude kontaktovať len tých uchádzačov , ktorých kvalifikácia a skúsenosti najlepšie zodpovedajú podmienkam tejto pozície.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Kontaktné údaje

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Martinkevičová
E-mail: poslať životopis

ADRESY SPOLOČNOSTÍ

SHP Harmanec, a.s.
Harmanec
976 03 Harmanec
SHP Slavošovce, a.s.
Slavošovce 298
049 36 Slavošovce
SHP Group
Žižkova 22/B
811 02 Bratislava
Ecopap, s.r.o.
Harmanec 1
ID: 3242107  Dátum zverejnenia: 16.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda s príplatkami vo výške 670 €; po skončení skúšobnej doby 780€ brutto