Manažér výroby (výroba hygienického papiera)

Harmanec, 976 03 Harmanec, Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica, okres Zvolen
Termín nástupu
asap

Popis pracovnej pozície

  • zodpovedá a riadenie strediska výroby hygienického papiera (stredisko výroby hygienického papiera) po kvalitatívnej, kvantitatívnej a finančnej stránke,
  • riadi tím 60 zamestnancov,
  • navrhuje zlepšovacie procesy a zabezpečuje ich implementáciu do dennej praxe, zlepšuje materiálové a časové využitie strediska,
  • stanovuje ciele tímu a jednotlivcov so zameraním na stratégiu a ciele firmy
  • riadi a kontroluje technické a technologické procesy, týkajúce sa zabezpečenia a realizácie výroby hygienického papiera
  • spolupracuje na operatívnom plánovaní a tvorbe rozpočtov, koordinácia činností ostatnými útvarmi
  • zodpovedá za optimalizáciu ľudských a finančných zdrojov

Požiadavky na kandidáta / Kvalifikácia

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, chemické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

3

  • minimálne 5 rokov praxe na vedúcej pozícii vo výrobe je nevyhnutnosť
  • prirodzená autorita a schopnosť motivovať tím
  • komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • vzdelanie - technické/chemické zameranie
  • orientácia na výsledok,
  • výborné komunikačné zručnosti,
  • znalosť metodík – 5S, PDCA
  • proaktívny/pozitívny prístup

Čo ponúkame

Možnosť pracovať v nadnárodnej skupine so 100 % slovenským vlastníctvom
Možnosť realizovať sa, nastavovať alebo zlepšovať procesy
Práca v spoločnosti s 200 ročnou tradíciou výroby papiera
Vzdelávanie a osobnostný rast
Priateľský tím
Firemné akcie

Informácie o spoločnosti

  • Sme najväčším výrobcom produktov z hygienického papiera v strednej a východnej Európe.
  • SHP Group sa skladá z 8 spoločností.
  • Predávame produkty v 53 krajinách so zameraním na trhy strednej a východnej Európy a DACH regiónu.
  • Štyri výrobné závody SHP Group vyrobia ročne 160 tisíc ton.
  • Výroba papiera v našej spoločnosti má dlhoročnú tradíciu od roku 1817.
  • SHP Group má viac ako 1 400 zamestnancov.
  • Náš majoritný akcionár, skupina Eco-Investment, je jednou z najsilnejších finančných skupín.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Výroba celulózy, papierenských výrobkov

Naša spoločnosť bude kontaktovať len tých uchádzačov , ktorých kvalifikácia a skúsenosti najlepšie zodpovedajú podmienkam tejto pozície.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Kontaktné údaje

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Martinkevičová
E-mail: poslať životopis

ADRESY SPOLOČNOSTÍ

SHP Harmanec, a.s.
Harmanec
976 03 Harmanec
SHP Slavošovce, a.s.
Slavošovce 298
049 36 Slavošovce
SHP Group
Žižkova 22/B
811 02 Bratislava
Ecopap, s.r.o.
Harmanec 1
ID: 3156364  Dátum zverejnenia: 22.1.2018