Majster výroby hygienického papiera

SHP Group

Miesto práce
Harmanec
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiac+ mesačné prémie (variabilná zložka) - Mzda závisí od skúseností uchádzača. Celková priemerná mzda (s príplatkami a odmenami) (brutto) od: 1 300 -1 800 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Charakteristika: Riadi a organizuje práce pracovnej zmeny, na úseku výroby hygienického papiera. Zabezpečuje optimálny chod strojnotechnologických zariadení na výrobu papiera v požadovanom množstve, kvalite a čase. Vykonáva ďalšie činnosti, ktoré súvisia s dohodnutým druhom práce podľa pokynov nadriadeného.
- Zodpovedá za optimálne využitie všetkých zdrojov potrebných pri výrobe papiera.
- Organizuje a riadi proces výroby papiera na zmene.
- Kontroluje parametre vyrábaného tovaru, časové využívanie strojov a výkony počas zmeny.
- Kooperuje s údržbou a technickým oddelením na zabezpečení bezporuchovosti strojnotechnologického zariadenia.
- Navrhuje a realizuje prijaté technické a organizačné opatrenia pre zlepšenie procesov a efektívneho využitia strojov.
- Organizuje činnosť pracovníkov počas PPO a GO.
- Spolupracuje pri tvorbe pracovných postupov a MPP
- Spracováva reporty o procese výroby podľa požiadaviek vedenia.
- Kontroluje evidenciu dochádzky podriadených a zabezpečuje kompletnosť pracovných zmien
- Zúčastňuje sa na výbere nových zamestnancov, kontroluje ich tréning a adaptáciu.
- Hodnotí pracovníkov jemu podriadených a pripravuje podklady pre mzdy svojich podriadených .
- Zabezpečuje dodržiavanie čistoty a poriadku na pracovnej zmene.
- Vedie k dodržiavaniu zásad BOZP, PO a environmentu.
- Zodpovedá za účasť pracovníkov na povinných školeniach.

Príležitosť pracovať v nadnárodnej firme s 200 ročnou tradíciou výroby papiera.
- Vzdelávanie zamestnancov
- Kariérny rast
- Odmena k jubileám a pracovným výročiam
- Liečebné a rehabilitačné pobyty
- Masáže
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (DDS)
- Príspevok na stravu nad rámec zákona (závodné stravovanie)
- Bezproblémové parkovanie v areáli závodu
- Poukaz na naše hygienické výrobky za výhodnejšie ceny
- Firemné akcie (športový deň, vianočný večierok, mikulášske predstavenie pre deti)
- Multisport karta
- Ďalšie benefity vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické výhodou

Počet rokov praxe

2

- Minimálne 2 ročná prax na pozícii majstra vo výrobnej spoločnosti
- Technické vzdelanie
- Veľmi dobré organizačné zručnosti
- Schopnosť plánovať výrobný proces
- Skúsenosti s vedením a motivovaním zamestnancov
-Komunikatívnosť, schopnosť vyjednávať
- Analytické myslenie
- Rozhodnosť

Licencie a kurzy výhodou:
- Práce vo výškach
- Kurz majstrov

  • VZV

• Sme najväčším výrobcom produktov z hygienického papiera v strednej a východnej Európe.
• SHP Group sa skladá z 8 spoločností.
• Predávame produkty v 53 krajinách so zameraním na trhy strednej a východnej Európy a DACH regiónu.
• Štyri výrobné závody SHP Group vyrobia ročne 160 tisíc ton.
• Výroba papiera v našej spoločnosti má dlhoročnú tradíciu od roku 1817.
• SHP Group má viac ako 1 400 zamestnancov.
• Náš majoritný akcionár, skupina Eco-Investment, je jednou z najsilnejších finančných skupín.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4834159  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac