Manipulant VZV - Petržalka

SHP Group

Miesto práce
Petržalka
Termín nástupu
Dohodou
1 150 EUR/mesiacVýška mesačnej mzdy (tvorená základnou a variabilnou zložkou) záleží od schopností, skúseností a zručností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluha VZV
• Obsluha lisu
• Vykládky a nakládky kamiónov, nakládka kontajnerov, odkladanie balíkov od lisu
• Vykládka zberového papiera od externých dodávateľov na prevádzke

Informácie o výberovom konaní

Ecopap s.r.o.
Prevádzka Petržalka
Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

• platný preukaz na vysokozdvižný vozík
strojnícky preukaz výhodou

• Sme najväčším výrobcom produktov z hygienického papiera v strednej a východnej Európe.
• SHP Group sa skladá z 8 spoločností.
• Predávame produkty v 53 krajinách so zameraním na trhy strednej a východnej Európy a DACH regiónu.
• Štyri výrobné závody SHP Group vyrobia ročne 160 tisíc ton.
• Výroba papiera v našej spoločnosti má dlhoročnú tradíciu od roku 1817.
• SHP Group má viac ako 1 400 zamestnancov.
• Náš majoritný akcionár, skupina Eco-Investment, je jednou z najsilnejších finančných skupín.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4822244  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac