Operátor výroby papierenského alebo dublírovacieho stroja

SHP Group

Miesto práce
Harmanec
Termín nástupu
dohodou
775 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy (brutto) od: 775 €. Celková priemerná mzda (s príplatkami a odmenami) (brutto) od: : 900 - 1 250 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Pomocné, prípravné a manipulačné činnosti pri obsluhe časti strojnotechnologického zariadenia na výrobu hygienického papiera
• Obsluha žeriavu, váhy, dublírovacieho stroja alebo papierenského stroja
• Vykonávanie samokontroly
• Vykonávanie jednoduchej údržby
• Komunikácia a spolupráca s obsluhou výrobnej linky na zmene
• Pracovný režim: nepretržitá prevádzka, 12 hodinové pracovné zmeny (2x denná, 2x nočná, 4x voľno)

• Práca v nadnárodnej spoločnosti so 100% slovenským vlastníctvom
• Možnosť pracovať na medzinárodných projektoch
• Kariérny rast v medzinárodnom prostredí
• Vzdelávanie zamestnancov
• Príspevok na liečebné a rehabilitačné pobyty
• Poukaz na naše výrobky za výhodnejšie ceny
• Firemné akcie (športový deň, vianočný večierok)
• Príspevok na stravu, závodné stravovanie
• Odmeny k jubileám a pracovným výročiam

Výhodou je: VZV preukauz, práca vo výškach a viazanie bremien

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Zodpovednosť
• Spoľahlivosť
• Ochota pracovať na zmeny
• Záujem o dlhodobú spoluprácu

• Sme najväčším výrobcom produktov z hygienického papiera v strednej a východnej Európe.
• SHP Group sa skladá z 8 spoločností.
• Predávame produkty v 53 krajinách so zameraním na trhy strednej a východnej Európy a DACH regiónu.
• Štyri výrobné závody SHP Group vyrobia ročne 160 tisíc ton.
• Výroba papiera v našej spoločnosti má dlhoročnú tradíciu od roku 1817.
• SHP Group má viac ako 1 400 zamestnancov.
• Náš majoritný akcionár, skupina Eco-Investment, je jednou z najsilnejších finančných skupín.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dušana Božgaiová
Tel.: +421910802137
E-mail: poslať životopis
ID: 4819804  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 775 EUR/mesiac