Hlavný operátor výroby spracovateľských liniek na výrobu hygienických výrobkov

SHP Group

Miesto práce
Harmanec, 976 03 Harmanec
Termín nástupu
Dohodou
860 EUR/mesiac+ 250€ mesačné prémie (variabilná zložka) - Mzda závisí od skúseností uchádzača. Celková priemerná mzda (s príplatkami a odmenami) (brutto) od: 1000 - 1200€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Ucelené odborné činnosti pri obsluhe strojnotechnologického zariadenia na výrobu
hygienických výrobkov z papiera podľa daných postupov a prevádzkových režimov,
jednoduchá údržba prideleného strojného zariadenia
• Operatívne riadenie, zabezpečenie tímu obsluhy strojného zariadenia
• Manipulácia s materiálom vstupujúcim do výrobného procesu
• Zodpovednosť za kvalitu a zhodnosť výrobku s výrobným predpisom
• Komunikácia s celým tímom obsluhujúcim výrobnú linku

- Príležitosť pracovať v nadnárodnej firme s 200 ročnou tradíciou výroby papiera
- Vzdelávanie zamestnancov
- Kariérny rast
- Odmena k jubileám a pracovným výročiam
- Liečebné a rehabilitačné pobyty
- Masáže
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (DDS)
- Príspevok na stravu nad rámec zákona (závodné stravovanie)
- Bezproblémové parkovanie v areáli závodu
- Poukaz na naše hygienické výrobky za výhodnejšie ceny
- Firemné akcie (športový deň, vianočný večierok, mikulášske predstavenie pre deti)
- Multisport karta
- Ďalšie benefity vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy

Naša spoločnosť bude kontaktovať len tých uchádzačov , ktorých kvalifikácia a skúsenosti najlepšie zodpovedajú podmienkam tejto pozície.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť
pracovná flexibilita
vysoké pracovné nasadenie
tímová práca

• Sme najväčším výrobcom produktov z hygienického papiera v strednej a východnej Európe.
• SHP Group sa skladá z 8 spoločností.
• Predávame produkty v 53 krajinách so zameraním na trhy strednej a východnej Európy a DACH regiónu.
• Štyri výrobné závody SHP Group vyrobia ročne 160 tisíc ton.
• Výroba papiera v našej spoločnosti má dlhoročnú tradíciu od roku 1817.
• SHP Group má viac ako 1 400 zamestnancov.
• Náš majoritný akcionár, skupina Eco-Investment, je jednou z najsilnejších finančných skupín.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dušana Božgaiová
Tel.: +421910802137
E-mail: poslať životopis
ID: 4819790  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 860 EUR/mesiac