Skladník manipulant VZV (expedičný sklad Zvolen)

SHP Group

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
ASAP
775 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy (brutto) od: 775 €. Celková priemerná mzda (s príplatkami a odmenami) (brutto) od: 900 - 1 250 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Manipulácia s vysokozdvižným vozíkom
• Zaskladňovanie tovaru do skladových zón , nakladanie na a z dopravného prostriedku s využím vysokozdvižného vozíka
• Práca s čítacím zariadním (skener)
• Pracovný režim: 12 hodinové denné zmeny od 7:00 hod do 19:00 hod. (dlhý/krátky týždeň)
Miesto výkonu práce: Zvolen

• Príležitosť pracovať v nadnárodnej firme s 200 ročnou tradíciou výroby papiera
• Vzdelávanie zamestnancov
• Kariérny rast
• Príspevok na stravu nad rámec zákona (závodné stravovanie)
• Odmeny k jubileám a pracovným výročiam
• Motivačný program
• Variabilná zložka mzdy
• Multisport karta
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (DDS)
• Poukaz na naše hygienické výrobky za výhodnejšie ceny
• Firemné akcie (športový deň, vianočný večierok, mikulášske predstavenie pre deti)
• Ďalšie benefity vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy

Naša spoločnosť bude kontaktovať len tých uchádzačov , ktorých kvalifikácia a skúsenosti najlepšie zodpovedajú podmienkam tejto pozície.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- preukaz VZV
- prax na VZV
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- schopnosť pracovať v tíme
- záujem o dlhodobú spoluprácu

• Sme najväčším výrobcom produktov z hygienického papiera v strednej a východnej Európe.
• SHP Group sa skladá z 8 spoločností.
• Predávame produkty v 53 krajinách so zameraním na trhy strednej a východnej Európy a DACH regiónu.
• Štyri výrobné závody SHP Group vyrobia ročne 160 tisíc ton.
• Výroba papiera v našej spoločnosti má dlhoročnú tradíciu od roku 1817.
• SHP Group má viac ako 1 400 zamestnancov.
• Náš majoritný akcionár, skupina Eco-Investment, je jednou z najsilnejších finančných skupín.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4809497  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 775 EUR/mesiac