Manažér pre kľúčových zákazníkov - región Maďarsko

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
2 000 EUR/mesiacmzda môže byť vyššia, v závislosti od skúseností kandidáta

Popis pracovnej pozície

Skupina SHP (Slovak Hygienic Paper Group), najväčší výrobca hygienických papierových výrobkov v strednej a východnej Európe, v súčasnosti ponúka skvelú kariérnu príležitosť. Vzhľadom na naše rastúce aktivity v Maďarsku hľadáme nového kolegu pre tento región.
Ideálnym kandidátom je zanietený, motivovaný a na detaily orientovaný tímový hráč, ktorý sa usiluje o spokojnosť našich zákazníkov. Budete sa zameriavať na rast portfólia klientov v Maďarsku, ako aj na rozvoj existujúcich klientov a generovanie nových obchodov prostredníctvom identifikácie, implementácie a realizácie nových stratégií.

Vašou úlohou bude:
  • Zodpovednosť za stretnutia so zákazníkmi , obchodné ciele, plány predaja, finančné výsledky a pohľadávky zákazníkov v pridelenom segmente
  • Spolupráca pri tvorbe/rozvoji stratégie predaja v pridelenom segmente
  • Budovanie a udržiavanie obchodných vzťahov s vybranými kľúčovými zákazníkmi
  • Identifikácia a získavanie potenciálnych kľúčových zákazníkov na pridelenom trhu
  • Monitorovanie aktivít konkurencie, situácie na trhu a analýza trhu
  • Zvyšovanie podielu značky spoločnosti, taktiež aj privátnych značiek, zviditeľňovanie a predaj portfólia výrobkov spoločnosti
  • Práca na obchodných prípadoch od cenovej kalkulácie až po realizáciu
  • Príprava cenových kalkulácií a vyjednávanie zmluvných podmienok
  • Podpora a spolupráca s ostatnými oddeleniami pri vývoji nových výrobkov
  • Zodpovednosť za tvorbu pravidelných a propagačných prognóz predaja

Požiadavky na kandidáta / Kvalifikácia

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • Minimálne 3 roky pracovné skúsenosti na pozícii predajcu v komplexnom a rýchlo sa rozvíjajúcom obchodnom prostredí nevyhnutnosťou
  • Predchádzajúce skúsenosti v oblasti FMCG alebo v papierenskom priemysle sú veľkou výhodou
  • Dobré komunikačné zručnosti, znalosť techník vyjednávania a schopnosť ich uplatnenia v praxi vo vzťahu k zákazníkom.
  • Rozhodovanie: schopnosť identifikovať, posúdiť a vypočítať riziká. Chápať vplyv a dôsledky prijatých rozhodnutí
  • Orientácia na výsledky a odolnosť
  • Podnikateľský duch, proaktívny prístup
  • Schopnosť nadviazať a udržiavať dlhodobý vzťah so zákazníkmi
  • Dobrá znalosť maďarského maloobchodného prostredia
  • Základné znalosti štatistiky
  • Vyžaduje sa plynulá znalosť maďarského a slovenského jazyka, angličtina je výhodou
  • Vodičský preukaz typu B
  • Znalosť Microsoft Office - pokročilá
  • Ochota cestovať

Čo ponúkame

  • Možnosť rastu v nadnárodnej spoločnosti
  • Možnosť podieľať sa na medzinárodných projektoch
  • Program rozvoja, školenia
  • Firemné auto
  • Zľavy na naše produkty
  • Flexibilné pracovisko - home office

Informácie o spoločnosti

  • Sme najväčším výrobcom produktov z hygienického papiera v strednej a východnej Európe.
  • SHP Group sa skladá z 8 spoločností.
  • Predávame produkty v 53 krajinách so zameraním na trhy strednej a východnej Európy a DACH regiónu.
  • Štyri výrobné závody SHP Group vyrobia ročne 160 tisíc ton.
  • Výroba papiera v našej spoločnosti má dlhoročnú tradíciu od roku 1817.
  • SHP Group má viac ako 1 400 zamestnancov.
  • Náš majoritný akcionár, skupina Eco-Investment, je jednou z najsilnejších finančných skupín.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Výroba celulózy, papierenských výrobkov

Kontaktné údaje

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Martinkevičová
E-mail: poslať životopis

ADRESY SPOLOČNOSTÍ

SHP Harmanec, a.s.
Harmanec
976 03 Harmanec
SHP Slavošovce, a.s.
Slavošovce 298
049 36 Slavošovce
SHP Group
Žižkova 22/B
811 02 Bratislava
Ecopap, s.r.o.
Harmanec 1
ID: 4475006  Dátum zverejnenia: 29.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac