Reagujte bez životopisu

Junior Social Media Specialist

Shoptet, a.s.

Miesto práce
Plynárenská 7, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Shoptet je jedna z najrýchlejšie rastúcich technologických spoločností v regióne. Pomáhame firmám aj jednotlivcom začať a rozvíjať ich online podnikanie. Ponúkame nekonečné možnosti pre e-shopy – od prenájmu, cez platobné služby až po prepájanie s profesionálmi z odboru.

Do nášho marketingového tímu hľadáme Junior Social Media špecialistu/ku, ktorý/á porastie s nami! Na tejto pozícii budeš mať na starosti vývoj a realizáciu našej stratégie pre sociálne siete.

Čo bude tvojou náplňou práce?

  • Vytvárať a pripravovať pútavý obsah pre naše sociálne siete, vrátane Facebooku, Instagramu, a LinkedIne.
  • Sledovať a analyzovať metriky sociálnych sietí s cieľom optimalizovať výkonnosť obsahu a identifikovať trendy.
  • Udržiavať si prehľad o najnovších trendoch, nástrojoch a osvedčených postupoch v oblasti sociálnych sietí.
  • Spolupráca s tímami naprieč jednotlivými oddeleniami, aby bola zaistená konzistentnosť prezentácie značky naprieč všetkými kanálmi.
  • Príležitostná účasť na známych slovenských e-commerce eventoch, kde budeš tvoriť video obsah a rozhovory s ľudmi z e-commerce sveta.
  • Spolupráca s našimi partnermi a influencermi, s ktorými máme rozbehnuté viaceré formy aktivít.

Čo od teba očakávame?

  • 1-2 roky skúseností so správou sociálnych médií alebo tvorbou obsahu
  • Nebojíš sa vystupovania pred kamerou
  • Znalosť používania platforiem sociálnych médií a nástrojov pre plánovanie
  • Dobré písomné a verbálne komunikačné zručnosti
  • Schopnosť kreatívneho myslenia a generovanie inovatívnych nápadov
  • Vynikajúci zmysel pre detail a organizačné schopnosti
  • Základná znalosť grafického dizajnu a nástrojov na úpravu fotografií/videí je výhodou
  • Zaujímaš sa o e-commerce trh
  • Angličtina na úrovni B1+ je nutnosťou

Ak ťa bavia sociálne siete, máš kreatívne myslenie a chceš sa podieľať na raste dynamickej spoločnosti, budeme radi, keď sa nám ozveš. Pošli prosím svoj životopis a portfólio, v ktorom predstavíš svoj obsah na sociálnych sieťach. Budeme sa na teba tešiť!

Čo ti za to ponúkneme?

  • 4 týždne dovolenky, 5 ďalších dní nad zákonný limit a 4 extra voľné dni na čokoľvek.
  • Príspevok na Multisportku,odmena za odporúčanie nového kolegu.
  • Zvýhodnená Shoptet tarifa pre tvoj vlastný e-shop.
  • Budget na vlastné vzdelávanie, kurzy angličtiny a Interný systém vzdelávania “Masterclass” alebo napríklad “Manažérska Akadémia”.
  • Počítač podľa tvojho výberu (Mac alebo Win).
  • Naozaj nám záleží na duševnom zdraví zamestnancov a ponúkame možnosť využiť 6 terapií ročne.
  • Kancelárie v Bratislave, veľká zásoba kávy, ovocie, zelenina a ďalšie zdravé pochúťky.
  • Máme skvelé firemné eventy – tímové večere, narodeniny, firemné pivá, Movie nights, alebo teambuildingy.

Čo by ťa o nás mohlo zaujímať?

Pred 14 rokmi si náš zakladateľ chcel splniť celkom jednoduchý sen – založiť e-shop. Zistil ale, že na trhu neexistuje žiadne jednoduché riešenie. A tak vznikol Shoptet s misiou pomáhať ľuďom podnikať online. Pomaly sme rástli a náš najväčší boom prišiel v roku 2020, kedy sa mnoho obchodníkov kvôli pandémii muselo presunúť do online prostredia. Máme 250+ zamestnancov naprieč tromi krajinami, nespočetné množstvo úspešných príbehov a predovšetkým takmer 40 000 klientov, ktorých podnikateľský duch nás posúva ďalej.