Salesman SK

Shoptet a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 5 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Shoptet je najväčšia e-commerce platforma v CEE regióne. Vďaka Shoptetu si tisíce ľudí plní sny o podnikaní. Pomáhame menším podnikateľom aj známym značkám uspieť vo svete e-commerce. Máme zmysluplný produkt a špičkovú zákaznícku starostlivosť.

Our mission is to help people achieve their dream of starting a business and help them be successful.

Staneš sa súčasťou SK Core Sales tímu vedeným Davidom Gelienom. CSO oddelenie je Štěpán Karoch z HQ v Prahe.

Poď pracovať pre jeden z najsilnejších B2B akvizičných teamov na Slovensku v atraktívnom a vysoko perspektívnom segmente!

S akými zákazníkmi budeš jednať?

Tvojou cieľovou skupinou budú firmy menšej a strednej veľkosti, ktoré už podnikajú online. Máme však za sebou úspešné akvizície aj veľkých a dobre fungujúcich e-shopov.

Najčastejšie obchodné prípady:

  • Podnikateľ, ktorý funguje na neefektívne fungujúcom e-shopovom riešení, ktoré ho brzdí v raste.
  • E-shop, ktorý funguje na open source riešení alebo riešení vytvorenom na mieru a u ktorého viazne udržiavanie a rozvoj.

Čo bude tvojou náplňou práce?

  • Jednanie s potenciálnymi zákazníkmi z rôznych segmentov formou stretnutí a telefonátov. Naši obchodníci realizujú týždenne 10-15 stretnutí s novými zákazníkmi/eshopmi.
  • Konzultácia obchodných a technických záležitostí, prezentácia produktu, riešenie problémov, s ktorými sa zákazník vo svojom online podnikaní stretáva. Nie sme iba predajcovia Shoptet platformy, ale biznis partneri, ktorí chcú klientovi pomôcť uspieť vo svete e-commerce!
  • Úzka spolupráca s BDR teamom, ktorý má na starosti prospecting, data mining a dohadovanie tvojich stretnutí.
  • Úzka spolupráca s Onboarding teamom, ktorý má na starosti implementačnú časť obchodu. Ty máš tak voľné ruky pre ďalšie obchody!
  • Niekedy je potrebné samostatne vyhľadávať vhodné firmy, osloviť ich a dohodnúť si s nimi stretnutie. Preto je potrebné aby si mal dobré zručnosti v cold callingu.
  • Mať zodpovednosť a kontrolu nad všetkými obchodnými prípadmi od telefonátu/stretnutia až po uzatvorenie.
  • Úzka spolupráca s ostatnými obchodníkmi na pravidelných teamových stretnutiach.
  • Komunikácia s ostatnými oddeleniami, ktorým budeš dávať spätnú väzbu od zákazníkov.
  • Každodenné používanie obchodného CRM Salesforce, vďaka ktorému nemusíš držať informácie o zákazníkoch v hlave, ale máš všetko prehľadne na jednom mieste.

Čo od teba očakávame my?

  • Nebojíš sa zdvihnúť telefón a aktívne osloviť zákazníka.
  • Cítiš sa ako doma pri outboundovom obchode.
  • Motivujú ťa výsledky a máš poriadny ťah na bránku.
  • Máš za sebou relevantnú obchodnú skúsenosť aspoň 2 roky.
  • Máš výborné komunikačné, prezentačné a vyjednávacie schopnosti. Vieš jednať s firmou, ktorá má obrat milióny eur, ale aj s podnikateľom, ktorý je iba na začiatku.
  • Zaujímaš sa o obchod, e-commerce a technológie.
  • Máš profesionálne a reprezentatívne vystupovanie.
  • Si samostatný a máš dobre zvládnutý time management.
  • Si ochotný cestovať a máš k dispozícii auto.
  • Rozumieš a vieš sa dohovoriť v anglickom jazyku (min. úroveň B2).

Čo Ti ponúkne Sales tím?

  • Dôkladné zaškolenie a podpora kolegov pri onboardingu, podmienky: pri Onboardingu (4 mesiace): práca na TPP, mzda: 1500 - 2500 EUR; po Onboardingu: spolupráca na IČO, mzda: 2500 - 5000 EUR.
  • Možnosť byť súčasťou vysoko perspektívneho segmentu.
  • Možnosť byť súčasťou najväčšej a najrýchlejšie rastúcej e-commerce platformy a možnosť ponúkať naozaj kvalitný a zmysluplný produkt.
  • Možnosť osobnostného a odborného rastu - máme prepracovaný kariérny a vzdelávací systém vďaka ktorému sa naši ľudia neustále posúvajú vpred.
  • Silná teamová a firemná kultúra, stabilné prostredie a dlhodobá vízia tohto projektu - svedčí o tom takmer nulová fluktuácia v našom departmente!
  • Úzka spolupráca s obchodným teamom vďaka ktorej sa priamo podieľate na zlepšovaní výsledkov firmy a na vývoji produktu.

Prečo pracovať pre nás?

Vytvárame inšpiratívne a konkurenčné prostredie, kde podporujeme ľudí aby dosiahli úspech. Naším zámerom je upevniť spoločnosti trvalú konkurenčnú výhodu na naplnenie nášho veľkého poslania a vízie.

1. Skvelí kolegovia so skúsenosťami z popredných medzinárodných spoločností.
2. Dôkladné zaškolenie a podpora kolegov pri onboardingu.
3. Možnosť osobného a profesného rastu.
4. Inovatívne, transparentné prostredie s priateľskou firemnou kultúrou.
5. Firemné akcie - tímové večere, B-day, Company beer, Movie night, Teambuilding.
6. Moderné kancelárie v HubHube.
7. Káva, ovocie, zelenina a dobroty každý deň zadarmo.
8. Príspevok na Multišportku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno