Front-end Developer (Senior)

ShopSys Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Shopsys s. r. o., Pribinova, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
20 000 - 50 000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Již 13 let vytváříme profesionální e-shopy na vlastní aplikaci ShopSys. Pečujeme o klienty jako OKAY.cz, OfficeDepot.cz, SUPERZOO.cz či JENA-nabytek.cz. Startujeme globální projekt – open source e-commerce framework. Máme moderní technologie i postupy. Staň se součástí naší party programátorů a pečuj s námi o přední české e-shopy!

Hledáme tebe?
Hledáme zodpovědné jedince se zaměřením na kvalitu, kteří zapadnou do našeho týmu.
Spíše než „bušiče“, kteří mění hektolitry kávy v tisíce řádků kódu, hledáme nadané parťáky, kteří se nebudou bát učit se a růst s námi.

Základem je HTML, JavaScript a CSS.
Pracujeme s SVG obrázky, používáme GIT a css sprity pro rychlejší načítání stránek. Kódování nám usnadňuje Grunt.js, Webpack.
Práci si ulehčujeme preprocesory (LessCSS) a zaměřujeme se na moderní metody kódování (BEM). Používáme šablonovací systémy.
Neorientuješ se v některém z těchto nástrojů či technologií? Rádi tě doučíme, jak s ním pracovat.

Jak bude vypadat tvoje práce?
Budeš součástí projektového týmu (5 - 10 lidí) složeného z programátorů, kodérů, testerů, designerů a UX i datových analytiků.
Tvoje práce bude vidět – budeš pracovat na předních českých e-shopech, z nichž některé navštěvují až stovky tisíc lidí měsíčně. Proto klademe důraz na kvalitu.
Na židli před velký monitor tě můžeme posadit v Ostravě, Pardubicích nebo Žilině. Jistě uvítáš flexibilní pracovní dobu i možnost home office.

Pokud nám máš co nabídnout i ty, tak pošli životopis, své portfolio a pár vět o sobě.
Pracovat je možné i na remote

Zamestnanecké výhody, benefity

Odměnu, kterou si zasloužíš, a možnost podílet se na úspěchu a dalším rozvoji rostoucí jedničky na trhu.
Přátelské pracovní prostředí, pravidelné celofiremní snídaně.
Každý den budeš mít k dispozici přísun vitamínů v podobě čerstvého ovoce a zeleniny a možnost odreagovat se u firemního fotbálku či v relax zóně.
Podívej se na naši firemní kulturu, skvělý kolektiv a na benefity, které nabízíme!

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

CSS - Pokročilý
HTML - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Už 17 rokov staviame B2B a B2C e-shopy skutočne na mieru. Pre našich klientov sme plnohodnotným a strategickým e-commerce partnerom. Vďaka najlepším technológiám a mnohoročnému know-how pomáhame popredným e-commerce hráčom riešiť najdôležitejšie výzvy a dosahovať obchodných cieľov.

Podieľali sme sa na vzniku viac ako 800 e-shopových riešenia a postupne sme sa rozrástli na 70členný tím. Intenzívne sa venujeme nielen stavbe e-shopov, ale tiež pomáhame veľkým retailistům sa vstupom do omnichannel sveta. Rozvíjame škálovateľný open-source e-commerce framework (pozri na náš GitHub) a projekty na ňom postavené. Teda je u nás priestor ako pre vývoj open-source, tak riešenie konkrétnych projektov/e-shopov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3055792  Dátum zverejnenia: 11.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 20 000 Kč/mesiac