Front-end Developer (Senior)

ShopSys Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Shopsys, Žilina, Ostrava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Již 13 let vytváříme profesionální e-shopy na vlastní aplikaci ShopSys. Pečujeme o klienty jako OKAY.cz, OfficeDepot.cz, SUPERZOO.cz či JENA-nabytek.cz. Startujeme globální projekt – open source e-commerce framework. Máme moderní technologie i postupy. Staň se součástí naší party programátorů a pečuj s námi o přední české e-shopy!

Hledáme tebe?
Hledáme zodpovědné jedince se zaměřením na kvalitu, kteří zapadnou do našeho týmu.
Spíše než „bušiče“, kteří mění hektolitry kávy v tisíce řádků kódu, hledáme nadané parťáky, kteří se nebudou bát učit se a růst s námi.

S jakými technologiemi budeš pracovat?
Základem je HTML, JavaScript a CSS3.
Pracujeme s SVG obrázky, používáme GIT a css sprity pro rychlejší načítání stránek. Kódování nám usnadňuje Grunt.js.
Práci si ulehčujeme preprocesory (LessCSS) a zaměřujeme se na moderní metody kódování (BEM).
Neorientuješ se ve všech těchto nástrojích a technologiích? Rádi tě postupně naučíme, jak se všemi pracovat.

Jak bude vypadat tvoje práce?
Budeš součástí malého projektového týmu (3-5 lidí). O komunikaci s klientem i o tebe se bude starat projektový manažer.
Tvoje práce bude vidět – budeš pracovat na předních českých e-shopech, z nichž některé navštěvují až stovky tisíc lidí měsíčně.
Proto všechno děláme pořádně. Klademe důraz na kvalitu před kvantitou, ale flákat se tu nebudeš :)
Na židli před velký monitor tě můžeme posadit v Ostravě, Pardubicích nebo Žilině. Můžeš však pracovat z domu i s firemním notebookem. Od 30 hodin týdně po fulltime.
Podíváš se s námi na naše i cizí konference a časem na nich můžeš i přednášet!

Co dostaneš na oplátku?
Odměnu, kterou si zasloužíš.
Prostředí rostoucí jedničky na trhu.
Podívej se na naši firemní kulturu, skvělý kolektiv a na benefity, které nabízíme!

Pokud nám máš co nabídnout i ty, tak pošli životopis, své portfolio a pár vět o sobě.

Zamestnanecké výhody, benefity

Podívej se na naše benefity na http://jobs.shopsys.cz

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

CSS - pokročilý
HTML - pokročilý
JavaScript - pokročilý

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť ShopSys Slovakia s.r.o. sa zaoberá vývojom profesionálnych internetových aplikácií. Doménou spoločnosti je internetový obchod a predaj vo všetkých jeho podobách. Pilotný produkt je internetový obchod ShopSys®, ktorého cieľom je prispôsobiť sa individuálnym požiadavkám klientov a vytvoriť e-shop alebo objednávkový systém "na mieru".

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Adresa spoločnosti

Shopsys slovakia s.r.o.
Kráľov Brod 377
92541 Kráľov Brod

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Tobolová
E-mail: poslať životopis
ID: 3055792   Dátum zverejnenia: 13.11.2017