PHP programátor (senior)

ShopSys Slovakia s.r.o.

Místo práce
Okres Žilina
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
02.01.2019
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
1000-2000 EUR

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Již 13 let vytváříme profesionální e-shopy na vlastní aplikaci ShopSys. Pečujeme o klienty jako OKAY.sk, OfficeDepot.sk, SUPERZOO.sk či JENA-nabytek.cz. Startujeme globální projekt – open source e-commerce framework. Máme moderní technologie i postupy. Staň se součástí naší party programátorů a pečuj s námi o přední české a slovenské e-shopy!

Hledáme tebe?

Hledáme zodpovědné jedince se zaměřením na efektivitu, kteří zapadnou do našeho týmu.
Spíše než „bušiče“, kteří mění hektolitry kávy v tisíce řádků kódu, hledáme parťáky, kteří se nebudou bát učit se a růst s námi.

S jakými technologiemi budeš pracovat?

Základem je PHP a PostgreSQL.
Projekty řídíme agilně (Scrum) s dvoutýdenními iteracemi.
Používáme PHP7, Symfony3. Psát čistě nám umožňují Doctrine a Twig, jako webový server nám slouží Nginx s PHP-fpm. PostgreSQL je použito jako primární úložiště a pro optimalizaci využíváme Redis či Elastic Search. Pro podporu frontendu slouží LESS a Grunt.
Kvalitu kódu a dodržování přísných standardů nám hlídají nástroje jako php lint, yaml lint, twig lint, PHP Mess Detector, PHP_Code Sniffer nebo PhpStorm inspections. Testy píšeme v PHPUnit a Codeception. Závislosti spravuje Composer a celý deployment je postavený na GITu a Jenkins CI.
Neorientuješ se ve všech těchto nástrojích a technologiích? Rádi tě postupně naučíme, jak se všemi pracovat.

Jak bude vypadat tvoje práce?

Budeš součástí středního projektového týmu (5-10 lidí). O komunikaci s klientem i o tebe se bude starat projektový manažer.
Tvojí prací bude jak stavět nové e-shopy, tak rozvíjet ty současné.
U nás nebudeš dělat kodéřinu, budeš prostě programovat.
Židli pro tebe máme v naši nové vývojářské pobočce v Žilině (v budově Banka Žilina). Můžeš však pracovat z domu i s firemním notebookem. Od 30 hodin týdně po fulltime.
Podíváš se s námi na naše i cizí konference a časem na nich můžeš i přednášet!

Pokud splňuješ výše uvedené a nemáš problém s tří mesíčním zaškolením v Ostravě, při kterém ti hradíme cestu a ubytování máš zajištěno na firemním bytě, jsi ten pravý!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co dostaneš na oplátku?
Odměnu, kterou si zasloužíš.
Prostředí rostoucí jedničky na trhu.
Multisport kartu
Firemní notebook

Podívej se na naší firemní kulturu, skvělý kolektiv a na benefity, které nabízíme: http://JOBS.shopsys.sk

Informace o náboru

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.12.2018 (zbývá ještě 12 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

PHP - pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Stavět, rozvíjet a pečovat o velké a náročné e-shopy je naše poslání a baví nás to, možná proto jsme největší česko-slovenský shopdeveloper.
Soustředíme se čistě na technologický vývoj velkých e-shopů na míru a jejich kontinuální rozvoj, nejčastěji formou agilních kontraktů a měsíčních paušálů. Stoprocentní fokus na jedinou věc nám umožňuje být nejlepší. Pro naše zákazníky jsme technologický partner, přesto však s osobním přístupem a důrazem na individuální podporu a péči.

Počet zaměstnanců

1 zaměstnanec

Adresa společnosti

Shopsys slovakia s.r.o.
Kráľov Brod 377
92541 Kráľov Brod

ID: 2724647   Dátum zverejnenia: 27.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000-2000 EUR