Grafik/ Grafička

ShopStar s.r.o.

Miesto práce
Rozvojová 2, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho presne hľadáme?
Hľadáme kreatívneho grafika, ktorému marketing nie je cudzí. Ak si to Ty, radi by sme o tebe počuli.

Čo budeš najradšej robiť v tvojej novej práci ?
Pripravovať bannery a rôzne grafiky
Vytvárať a aktualizovať obsah sociálnych médií každý deň (Twitter, Instagram, Facebook)
Tvoriť kreatívny content
Spolupracovať na príprave marketingových stratégií
Pripravovať, plánovať a vyhodnocovať email marketing
Účasť na pravidelných poradách

Ponúkame ti:
- možnosť prinášať inovácie a stať sa členom tímu na zaujímavých projektoch ako je náš www.bestbonus.sk
- firemnú kultúru, kde platia dohody a zamestnanci sú na prvom mieste
- super kolektív a prácu, do ktorej budeš chodiť fakt rád
- fixnú pracovnú dobu
- firemné benefity
- priateľský tím mladých ľudí
- prácu od pondelka do piatka
- stabilné pracovné miesto v dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej firme
- možnosť vzdelávať sa
- teambuildingy, párty a super akcie so skvelými ľuďmi

V prípade, že ťa naša ponuka zaujala, pošlite nám v reakcii na túto pracovnú ponuku tvoj životopis spolu s ukážkami tvojej tvorby.
Následne budú, tí najlepší pozvaní na osobný pohovor.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Vopred všetkým ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Premiere Pro - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Sme mladý tím ľudí, ktorí pracujú v rýchlo rozvíjajúcej sa firme. Naša firma prevádzkuje eshopy a predáva produkty cez internet v niekoľkých štátoch Európy.

Nezbierame akékoľvek životopisy avšak ani prekvalifikovaných ľudí. Hľadáme hlavne šikovných a nadšených ľudí s chuťou učiť sa!

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3292945  Dátum zverejnenia: 23.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiac