Brigádnik/čka pre predajňu OFFICE SHOES v Bratislave

Shoebox Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
4,5 - 5,5 EUR/hod.Hodinová mzda určená na základe skúseností a výšky zodpovedností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je to jednoduché.

Hľadáme aktívnych ľudí s tímovým duchom, príjemným vystupovaním, pozitívnym myslením a dobrou náladou. Nepotrebujeme roky pracovných skúseností a niekoľko stranové životopisy... Práca v obchode vie byť aj náročná, no môže by skvelým štartom do tvojej kariéry alebo stabilnou prácou pre tých skúsenejších.

STABILITA
- Sme rýchlo rozrastajúca sa a dynamická spoločnosť so svojím stabilným miestom na trhu vo viacerých krajinách.

PODPORA
- Od našich skúsených kolegov dostaneš veľa rád a skúseností ktoré ti uľahčia tvoju prácu

BUDÚCNOSŤ
- Cítiš sa u nás dobre a my sme s tvojou prácou spokojní? Dáme ti možnosť naplno sa u nás uplatniť

MÓDA
- Keďže módu milujeme, super benefitom je zľava na naše výrobky a pracovná uniforma, ktorú od nás dostaneš

Informácie o výberovom konaní

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zaujala Ťa naša ponuka?

Pošli nám tvoj životopis a my sa ti čoskoro ozveme.

Spoločnosť SHOEBOX prevádzkuje sieť kamenných predajní OFFICE SHOES, SKECHERS a eshopov OFFICE SHOES s topánkami obľúbených svetoznámych značiek.
Od svojho založenia v roku 1996 sa značka OFFICE SHOES rozrástla do súčasnej podoby, kedy pôsobí v desiatich štátoch a prevádzkuje viac ako 200 predajní. Široký sortiment neustále sa rozširujúcich medzinárodne uznávaných a rešpektovaných značiek topánok nájdete v našich predajniach a internetovom obchode zastúpený najnovšími trendmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4431539  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.