E-commerce manager eshopu

Shoebox Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Račianska 56, 831 02 Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 300 EUR/mesiac- Horná hranica sa odvíja od splnených targetov - mimoriadne odmeny - 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu e-commerce platformu hľadáme profesionála s pozitívnym vzťahom k online technológiám a e-commerce službám. Náš budúci kolega by mal mať minimálne 2 ročné skúsenosti s vedením podobného projektu, orientuje sa vo svete digitálneho marketingu a aktívneho predaja produktov online.

Súčasťou vašej práce bude:
• Manažovanie E-business aktivít v medzinárodnej spoločnosti pre slovenský a český trh - plánovanie stratégií, exekutíva vylepšení a ich implementácia.
• Aktivácia a správa predajných kanálov, koordinácia agentúr pri kampaniach v systémoch Google ads a Facebook, správa Marketplace systémov a RTB house,
cenových porovnávačov Heuréka, emailové kampane v systéme Emarsys, koordinácia implementácie automatizovaných produktových feedov na web
• správa a kontrola databázy produktov, manažovanie produktových dát, popiskov, produktových fotografií a bannerov
• manažovanie a rozširovanie aktuálneho webového contentu v CMS systéme, spolupráca s grafikmi a web developermi na nových funkciách a vylepšeniach
• práca so skladovým systémom SAP - spolupráca s programátormi pri implementácii automatizácií procesov, prepojenie retail a online prostredia
• koordinácia zákazníckeho servisu a adminov eshopu, vedenie 2 teamov na Slovensku a v Čechách
• pravidelný monitoring a reporting výkonnosti systémov, výdavkov, profitability
• spolupráca s digital marketingovým tímom v HQ na príprave vizuálov pre bannery na stránku a výkonnostné kampane
• návrhy stratégií pre akcie a kampane, príprava rozpočtových plánov
• analýza trhov a konkurencie, trendov a správania zákazníkov
• vyhodnocovanie kampaní
• prezentácia návrhov pre vylepšenia, plánov a výsledkov pri medzinárodných meetingoch e-commerce teamu
• správa a koordinácia obsahu na social media
• nadväzovanie nových partnerstiev a aktívne vyhľadávanie marketingovych príležitostí v online prostredí

- finančné benefity
- zľavy na naše produkty
- flexibilný pracovný čas

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám zašlite svoj životopis a pripojte aj pár viet o sebe. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov e-mailom alebo telefonicky.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
SAP - pokročilý
Google Analytics - pokročilý
Google Ads - základy
Facebook Ads - základy
Sklik - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- online svet by mal byť vaším obľúbeným miestom na svete
- samostatnosť, príjemná a veselá osobnosť
- skúsenosť na obdobnej pozícii/e-commerce minimálne 2 roky
- skúsenosť s prácou s analytickými nástrojmi (Google Analytics)
- základná znalosť nástrojov ako Google Ads, Facebook Ads/Manager, Sklik
- technické a logické myslenie
- anglický jazyk na užívateľskej úrovni
- dobrá orientácia v produktovom manažmente, obchodnej komunikácii, obchodnej analytike a projektovom manažmente

Spoločnosť SHOEBOX prevádzkuje sieť kamenných predajní a eshopov OFFICE SHOES s topánkami obľúbených svetoznámych značiek.
Od svojho založenia v roku 1996 sa značka OFFICE SHOES rozrástla do súčasnej podoby, kedy pôsobí v ôsmych štátoch. Maloobchodný reťazec prevádzkuje viac ako 150 predajní na Slovensku, v Českej republike, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, Chorvátsku, Slovinsku . Široký sortiment neustále sa rozširujúcich medzinárodne uznávaných a rešpektovaných značiek topánok nájdete v našich predajniach a internetovom obchode zastúpený najnovšími trendmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Račianska 56
831 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Sandra Bombošová
E-mail: poslať životopis
ID: 3966762  Dátum zverejnenia: 9.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac