Asistent predaja pre predajne OFFICE SHOES v Bratislave v OC Bory Mall

Shoebox Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
855 € brutto ( vrátane víkendových príplatkov ) plus individuálne odmeny od 75 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej rozrastajúcej sa spoločnosti hľadáme nové posily do predajní OFFICE SHOES.
Chcete pracovať so svetovými značkami, ktoré pozná a nosí celý svet?
Chcete sa zdokonaľovať, pracovať na sebe a pracovať s ľuďmi, pre ktorých je móda všetkým?
Ste na správnom mieste, hľadáme práve Vás!
Náplň práce:
• obsluha zákazníkov na predajni, poradenstvo pri výbere obuvi, poskytovanie informácií ohľadom vlastností a spôsobe použitia tovaru
• práca s pokladňou
• práca spojená s prijatím nového tovaru alebo presunmi tovaru
• dopĺňanie tovaru zo skladu na predajňu a jeho kontrola
• udržiavanie poriadku a čistoty v predajni a v sklade
• udržiavanie vizuálneho usporiadania predajne
Absolvovanie úvodného školenia a školení zameraných na predajné zručnosti.

- zázemie stabilnej firmy, ktoré stále rastie a rozvíja sa
- odborné zaškolenie a trvalá podpora nielen v začiatkoch
- príjemné pracovné prostredie, práca v mladom a priateľskom kolektíve
- možnosť kariérneho postupu
- keďže módu milujeme, super benefitom je zľava na naše výrobky a uniforma, ktorú od nás dostanete
Pre pozíciu na HPP:
- pracovná obuv 2x do roka
- zaujímavé a motivujúce finančné ohodnotenie, odmena za odpracované roky
- stravné lístky v hodnote 4 €
- hradené občerstvenie na pracovisku (káva, čaj)
- vianočné poukážky
- individuálne odmeny pre predajňu a zamestnanca
- odmeny za zákaznícky servis

Z dôvodu vysokého počtu prijatých životopisov si vás dovoľujeme upozorniť, že kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• komunikatívnosť
• príjemné vystupovanie a upravený vzhľad
• záujem o módne trendy
• zodpovednosť, zmysel pre poriadok

Spoločnosť SHOEBOX prevádzkuje sieť kamenných predajní OFFICE SHOES, SKECHERS a eshopov OFFICE SHOES s topánkami obľúbených svetoznámych značiek.
Od svojho založenia v roku 1996 sa značka OFFICE SHOES rozrástla do súčasnej podoby, kedy pôsobí v desiatich štátoch a prevádzkuje viac ako 200 predajní. Široký sortiment neustále sa rozširujúcich medzinárodne uznávaných a rešpektovaných značiek topánok nájdete v našich predajniach a internetovom obchode zastúpený najnovšími trendmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3756285  Dátum zverejnenia: 11.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 855 € brutto ( vrátane víkendových príplatkov ) plus individuálne odmeny od 75 eur