Čašník v reštaurácii

SHIVA group s.r.o.

Miesto práce
Halenárska 13, Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov podľa gastronomických pravidiel, dodržiavanie jednotných zásad obsluhy so snahou o vysokú úroveň poskytovaných služieb, podáva kvalifikované informácie o ponúkanom sortimente a službách reštaurácie, zabezpečuje správne účtovanie cien podľa platného cenníka cez registračnú pokladňu s vydaním dokladu, kontroluje stav zásob, hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty a inventár.

Práca v atraktívnom prostredí, vústretový kolektív, možnosť kariérneho rastu a finančných odmien.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

profesionálny a zodpovedný prístup k práci, ovládanie práce s registračnou pokladňou, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť, dochvílnosť, ústretovosť, flexibilitu

Fusion restaurant

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3546453  Dátum zverejnenia: 23.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900