Majster na montážnych linkách

Shin Heung Precision Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Šaľa-Veča
Termín nástupu
ihneď
5 EUR/hod.dochádzkový bónus, platené nadčasy nad rámec zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie a organizovanie výrobného procesu v rámci pridelenej zmeny.
Zodpovedanie za prideľovanie pracovných úloh, plnenie dennej produkcie a zvyšovanie kvality a kvantity výrobkov.
Vedenie, motivovanie a hodnotenie pracovného výkonu podriadených zamestnancov.
Kontrolovanie dodržiavania technologických postupov, bezpečnostných, protipožiarnych a hygienických predpisov.
Zodpovedanie za zaškoľovanie nových zamestnancov.
Riešenie problémových situácií, prijímanie a realizovanie nápravných opatrení na ich odstránenie.
Kontrolovanie a evidovanie dochádzky.

bonus za dochádzku 50€ mesačne, osobný a kariérny rast, príspevok do DDS - III pilier, stravné lístky aj za nadčasy, nadčasy platené nad rámec zákona

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

3

schopnosť pracovať s vysokým nasadením
- komunikatívna znalosť AJ
- dobré organizačné a komunikačné schopnosti
- odolný voči stresu
- dynamický
- samostatný
- silná osobnosť

Spoločnosť Shin Heung Precision na Slovensku vznikla v roku 2004. Ide o kórejskú nadnárodnú spoločnosť, vlastníkom je kórejská spoločnosť Shinheung Precision Co., Ltd. Svoju prevádzku v Šali – Veča otvorila v roku 2008.
Spoločnosť sa zaoberá výrobou, montážou a distribúciou plastových a kovových výrobkov a výrobou tovarov z kovu a vyrába hlavne výrobky z ocele, oceľové kryty a všetky oceľové komponenty na televízory, plastové kryty na LCD a plazmové televízory. Svoje produkty poskytuje firmám na ďalšie spracovanie. Spoločnosť Shin Heung Precision Slovakia je subdodávateľom pre koncerny Samsung v Galante a vo Voderadoch.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4411139  Dátum zverejnenia: 11.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.