Sieťotlač, vyšívanie, laser

Shevimpex s.r.o.

Miesto práce
Pri bitúnku 13, Košice
Termín nástupu
01.06.2018
Základ 600 € nástupný plat, po zaškolení a zvládnutí požadovanej výroby pohyblivá zložka do 100%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha sieťotlačových strojov a technológie
Obsluha vyšívacích automatov
Obsluha CNC laseru a CNC frézy

Jedná sa o kumulatívnu funkciu.

Informácie o výberovom konaní

Je nutné dohodnúť si telefonicky termín stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, design, polygrafia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Základy
CorelDRAW - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť a zodpovednosť

SHEVIMPEX, s.r.o. je výrobná reklamná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami v oblasti reklamy s celoeurópskou pôsobnosťou s vlastnou výrobou reklamných predmetov z textilu a plastov. Zákazníkom ponúkame kompletný servis v oblasti sieťotlače a taktiež predaj sieťotlačových strojov. Sme centrálnym distribučným skladom kanadskej firmy Lancer Group International pre celú Európu , ktorá vyrába a predáva sieťotlačové farby. V súčasnosti využívajú služby firmy SHEVIMPEX, s.r.o. mnohé slovenské i zahraničné firmy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3398832  Dátum zverejnenia: 23.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základ 600 € nástupný plat, po zaškolení a zvládnutí požadovanej výroby pohyblivá zložka do 100%