Assistant IT Manager

Sheraton Bratislava Hotel

Miesto práce
Pribinova 12, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správa a starostlivosť o hotelovú IT infraštruktúru, riešenie operatívne problémov so systémami a softvérami, podpora užívateľov, komunikácia s dodávateľmi systémov, práca na hotelových IT projektoch.

Ako Assistant IT:
• Pod dohľadom IT Manažéra zodpovedá za chod hotelového IT, riešenie operatívnych problémov so systémami a zariadeniami
• Správa pracovných staníc s OS Windows 7, serverov Windows Server 2008 a 2012 a virtuálnej server-ovej platformy VMware
• Práca na hotelových IT projektoch, implementáciách sieťových, softvérových a hardvérových zmien
• Komunikácia s dodávateľmi softvérov a externými firmami, otváranie servisných prípadov a starostlivosť o ich riadne vyriešenie
• Správa užívateľských kont a prístupov, Active Directory, anti-vírusového riešenia
• Správa a podpora wifi, telefónneho systému, aktívnych a pasívnych prvkov siete, tlačiarní
• Riešenie, identifikovanie a odstraňovanie vzniknutých problémov a nedostatkov v hotelovej počítačovej infraštruktúre
• Zabezpečenie a kontrola zálohovania dát (Symantec Backup Exec)
• Vedenie IT dokumentácie hotela, registrovať do nej zmeny, dohliadať na jej aktuálnosť

*práca pre celosvetovú hotelovú sieť Marriott
*možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rozvoja
*zľava na ubytovanie v hoteloch v rámci siete + ďalšie benefity
*strava poskytovaná zdarma

Ak Vás zaujala naša ponuka, pošlite nám prosím Váš životopis v slovenskom/anglickom jazyku.

Vzhľadom na veľký počet životopisov nie sme schopní odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

S ohľadom na zákon o ochrane osobných údajov pripojte prosím aj nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:

Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas spoločnosti aby spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania zamestnania, získavania informácií o vhodných pracovných miestach a ďalších produktoch a službách pre rozšírenie kariérneho a osobného rozvoja tj. s ukladaním na nosiče dát a do informačného systému spoločnosti, upravovaním, vyhľadávaním v nich a následným sprístupnením alebo poskytnutím tretím osobám, a s ich priebežnou aktualizáciou v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

*komunikačné schopnosti
*schopnosť riešiť problémy operatívne
*analytické myslenie

Located in EUROVEA – modern city center on the Danube river side – and just a few minutes from Bratislava’s historical city center, the modern and comfortable Sheraton Bratislava Hotel offers 209 spacious guest rooms and suites, more than 700 sqm of flexible meeting space, Shine Spa with heated swimming pool, 24/7 Sheraton Fitness, as well as lobby lounge, true French brasserie with a summer terrace and a vibrant bar.
ID: 2751308  Dátum zverejnenia: 5.10.2016