Pomocná sila do kuchyne

Sharkam VIP catering

Miesto práce
Agátová 22/A, 84105 Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Umývanie bieleho a čierneho riadu
- Príprava surovín pre kuchárov
- Udržiavanie čistoty v prevádzke

Pracovná doba 8 hodín od PO - PIA alebo forma nepravidelnej brigády.

Budujeme nový kolektív a po zapracovaní a preukázaní svojich pracovných schopností, dostanete možnosť posunúť sa na vyššiu pracovnú pozíciu.
V našej spoločnosti sú vítaní usilovní ľudia. Takýmto vždy dáme šancu mať sa lepšie vo forme lukratívnejšieho pracovného miesta.

Adresa a miesto výkonu práce v inzeráte sú len informatívne vzhľadom na rozsah pôsobenia cateringovej spoločnosti. Upresníme si ho na pohovore.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý fyzický stav
- dochvíľnosť do práce
- pracovitosť a svedomitosť

Spoločnosť Sharkam s.r.o. bola založená v roku 1998. Teraz patríme medzi trhových lídrov v cateringu. Sme hrdí na to, že sme firmu vybudovali z nuly za použitia výlučne slovenského kapitálu a rokmi overovaného know-how. Staviame na korektných a stabilných vzťahoch a zdravom finančnom pozadí. Máme tvorivý, skúsený a stabilný tím 60-tich ľudí a stále hľadáme nových.
Ideme s dobou. Prevádzkujeme vlastný e-shop. Organizujeme vlastné outdoorové cateringové podujatia. Prevádzkujeme kantíny, jedálne a bufety. Neustále sa rozvíjame, zlepšujeme a rozrastáme a preto potrebujeme práve Vás, aby sme obohatili svoj team.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SHARKAM V.I.P. CATERING, s. r. o.
Veternicová 33
841 05 Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Kontakt

ID: 3285923   Dátum zverejnenia: 13.1.2018